Auto

Auto Latvijas ceļiem

Aldis Zelmenis, 18.05.2018

Foto: Aldis Zelmenis

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jaunākā Subaru Outback vizuālie uzlabojumi ir tik niecīgi, ka tos pat zinātājiem pamanīt nebūs viegli

Tomēr tādu ir gana daudz.

Latvijas koplietošanas ceļiem neko piemērotāku par Subaru Outback nevar vēlēties. Šis auto, līdzīgi kā talantīga un čakla lauku saimniece ar veselīgiem apaļumiem, prot visu. Ar standartā uzstādīto Subaru Symetrical All Wheel Drive (AWD) pilnpiedziņas sistēmu Outback omulīgi jutīsies pat īpaši sarežģītos braukšanas apstākļos, izpildot to pašu, kas ir pa spēkam kārtīgam džipam ar pazeminātajiem pārnesumiem. Kritiskākajos brīžos, kad ar atslēgtu pretbuksēšanas sistēmu nepietiks, var likt lietā X-Mode sistēmu, kas līdz 40 km/h lielam ātrumam salāgos transmisijas, motora un elektronikas vagaru darbu tā, lai Outback spētu izkārpīties no draudīgākiem brikšņiem.

Daudzpusīgs un uzticams auto, ar perfekti pieslīpētu tehnisko atbalstu un, kas nav mazsvarīgi, ar lielisku salona trokšņu izolāciju, kas tagad līdzināsies premium klases standartiem.

Pie Subaru Outback stūres pavadītais laiks paskries nemanot, ar to ir patīkami braukt, un tas nenogurdinās, braucot arī lielākus attālumus. Vienīgā bēda, ka līdz ar uzlabotā Outback parādīšanos atvadas ir teicis 150 ZS jaudīgais dīzelis. Vismaz paredzamā nākotnē būs jāiztiek ar tikai 175 ZS jaudīgo 2,5 litru tilpuma benzīnmotoru, kas sapārots ar Lineartronic variatora tipa automātu.

Patīkami, ka uzlabojumi un papildu aprīkojuma elementi nav palielinājuši Outback cenu, proti, bāzes aprīkojuma Outback cena būs, sākot no 31 990 eiro, bet glaunākajā Summit aprīkojumā – 38 tūkst. eiro.

Visu rakstu Labam daudz nevajag lasiet 18. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru