Benjamiņu villas mūsdienu versija Villa Milia nosvinējusi spāru svētkus

2018. gada 23. aprīlis plkst. 13:02
Dalies ar šo rakstu

Atzīmējot būvniecības darbu tuvošanos noslēgumam, 20. aprīlī spāru svētkus nosvinējusi «Villa Milia» Jūrmalā, Dzintaru prospektā 21, informē ēkas būvnieka SIA Velve pārstāvji.

Daudzfunkcionālās ēkas «Villa Milia» būvniecība uzsākta 2017. gada novembrī un nepilna pusgada laikā nozīmīgākie būvniecības darbi ir paveikti - izbūvētas ēkas dzelzsbetona konstrukcijas. Šobrīd aktīvi norisinās mūrēšanas darbi, bet jau tuvākajā laikā plānota jumta seguma un grīdu ieklāšana, ārējo un iekšējo inženiertīklu izbūve, kā arī fasādes apdare. Tāpat līdz šī gada novembrim, kad noslēgsies ēkas būvniecība, tiks labiekārtota villai pieguļošā teritorija, kas ietver arī arhitektūras elementu uzstādīšanu.

«Lai gan turpmāko darbu objektā ir daudz, lielākie un apjomīgākie darbi ir sasnieguši finiša taisni, un varam teikt, ka uz Latvijas simtgadi ēka Jūrmalu rotās visā krāšņumā. Šī jaunbūve būs lielisks vēsturiskā un mūsdienīgā apvienojums, kas atspoguļosies ne tikai tā dizaina risinājumos, bet arī apdares materiālos. Piemēram, ēkas grīdām izvēlēti koka dēļi, parkets, dabīgais akmens, savukārt sienu apdarei krāsojums, augstvērtīgas tapetes un flīzes, apvienojot tradicionālo un moderno,» saka SIA «Velve» valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns.

«Villa Milia» projekts paredz, ka divstāvu ēkā ar jumta stāvu tiks izvietoti apartamenti. Iemītniekiem un viesiem būs pieejama arī pazemes stāvvieta ar platību 30 automašīnām, bērnu rotaļu laukumi, atpūtas zonas un ēdamzona - āra virtuve ar kamīnu un grilu. «Villa Milia» kopējā telpu platība - 2625 m2.

Nams ir Jūrmalas spožās arhitektūras pērles - labi zināmās «Villa Benjamina» - mūsdienu versija, kas veltīta leģendārās latviešu žurnālistes, izdevējas un sabiedriskās darbinieces Emīlijas Benjamiņas piemiņai.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi