Bērziņš: domāju, ka Zatlers ir profesionāls dakteris

2011. gada 24. maijs plkst. 10:44
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pašreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers ir augstākajā līmenī profesionāls savā virzienā, kas ir ārstniecība – kā dakteris, tā norāda ZZS Saeimas frakcijas deputātu virzītais Valsts prezidenta amata kandidāts Andris Bērziņs, atbildot uz jautājumu, ar ko viņš būtu labāks par V. Zatleru, piebilstot gan, ka viņš neuzņemas vērtēt V. Zatleru kā prezidentu, jo tas nebūtu korekti.

Intervijā Latvijas Radio raidījumam Labrīt, Latvija! A. Bērziņš norāda, ka pats prezidenta amatam būtu atbilstošs kandidāts savas pieredzes dēļ. «Es varu teikt to, ka man dzīve ir bijusi saistīta ar tautsaimniecības attīstību, daļēji arī ar likumdošanu, jo es biju augstākās padomes deputāts, reizē arī strādāju Ekonomikas komisijā...» sacīja A. Bērziņš, piebilstot, ka viņa pieredze ir dažāda. «Es sāku kā strādnieks un beidzu kā ministra vietnieks vēl PSRS laikā,» tā ZZS virzītais Valsts prezidenta kandidāts.

Pašreizējā ekonomiskā situācijā prasa meklēt citādus risinājumus un citādu pieeju, pamatojot savu spriedumu ar zināšanām biznesa jomā, saka A. Bērziņš.

Jau ziņots, ka Valdim Zatleram tagad ir oficiāls konkurents cīņā par Valsts prezidenta amatu – jūnija sākumā, lemjot par prezidenta ievēlēšanu, Saeimas deputātiem būs jāizšķiras starp pašreizējo prezidentu V. Zatleru un Saeimas deputātu Andri Bērziņu (ZZS), kurš patlaban vada Saeimas Tautsaimniecības komisiju.

A. Bērziņu, kurš 10. Saeimā tika ievēlēts no Vidzemes, Valsts prezidenta amatam izvirzījuši pieci ZZS Saeimas frakcijas deputāti.

Neoficiāli kā iespējama kandidāte uz Valsts prezidenta amatu tiek minēta arī valsts kontroliere Inguna Sudraba, taču viņas kandidatūru neviens pagaidām nav oficiāli izvirzījis.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām