Ceļojumu apdrošināšanu parasti iegādājas pēdējā brīdī

2016. gada 21. jūlijs plkst. 11:36
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Ceļojumu apdrošināšana bieži ir spontāns, pēdējā brīža pirkums, kas lielākoties tiek izdarīts darba dienu vakaros, īsi pirms plānotā brauciena, liecina AAS Gjensidige Baltic apkopotie dati.

Apmēram trešā daļa no tiem Latvijas ceļotājiem, kas savus atpūtas braucienus uz ārzemēm plāno paši, neizmantojot tūrisma kompāniju pakalpojumus, par apdrošināšanas polises nepieciešamību atminas vien brīdī, kad ir notikusi kāda nelaime.

«Īpaši bieži bez ceļojumu apdrošināšanas iedzīvotāji dodas braucienos uz tuvējām kaimiņzemēm – Lietuvu un Igauniju. To saistām ar faktu, ka daudzi ceļojumi ir organizēti spontāni un, ja atminēties par viesnīcu vai transporta nomu šķiet būtiski, apdrošināšanas polisi var aizmirst,» informē AAS Gjensidige Baltic Atbalsta speciāliste personu apdrošināšanas veidos Krista Buļa.

Viņa atzīst, ka pēdējo mēnešu satraucošie notikumi gan Turcijā, gan arī Francijā vēlreiz uzskatāmi parāda, ka apdraudējums var rasties ļoti pēkšņi - brīdī un vietā, kur tas netiek gaidīts. Tādēļ piemērota seguma polisei ir būtiska nozīme, kas, notiekot nelaimei, var aiztaupīt negaidītus izdevumus un palīdzēt grūtā brīdī..
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām