Cenšas konkurēt ar lielajiem zīmoliem 

SIA Purenn ekoloģiskos produktus ražo tikai divus gadus, taču spējusi radīt konkurenci lielākajiem zīmoliem, kas strādā šajā nišā, un ieinteresēt ārvalstu pircējus

Kristīne Stepiņa, 22.11.2017
1/5

Kristaps Kančs

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Turklāt uzņēmuma ekoloģiskie tīrīšanas, mazgāšanas un spodrināšanas līdzekļi aizstāj importēto sadzīves ķīmiju. SIA Purenn startē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa Eksporta un inovācijas balva 2017 kategorijās Eksportstpējīgākais komersants mazo komercsabiedrību grupā un Importa aizstājējprodukts.

Zīmola Purenn produktos izmantoti dabīgi augu ekstrakti. Produktos nav lieku piejaukumu, lai tie atkal varētu iekļauties dabas apritē, nodrošinot ilgtspēju, saka SIA Purenn valdes priekšsēdētājs Kristaps Kančs. «Tie tiek ražoti no tīrām un apkārtējai videi draudzīgām aktīvajām sastāvdaļām, tāpēc tīrāmo līdzekļu pudeles vairs nav nepieciešams slēpt no bērniem augstu plauktā, sastāvdaļas ir draudzīgas arī mājdzīvniekiem,» viņš teic. Uzņēmums ir ieguvis EcoControl sertifikātu, kas nosaka, ka izejvielas, ražošanas process un gala produkts atbilst ekoloģiskajam statusam.

SIA Purenn produkcija – trauku, grīdas un veļas mazgāšanas līdzekļi, kā arī dažādu virsmu tīrītāji un ķermeņa kopšanas līdzekļi – šobrīd ir nopērkama aptuveni 800 veikalos Latvijā. Uzņēmums strādā, lai iekļūtu arī lielākajās veikalu ķēdēs. Divos gados SIA Purenn ražošanas iekārtās, produktu izstrādē un mārketingā ir ieguldījusi aptuveni 100 tūkstošus eiro. K. Kančs informē, ka nauda uzņēmuma attīstībai nākusi no Kanču ģimenes kapitāla, Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums nav piesaistīts.

Visu rakstu Cenšas konkurēt ar lielajiem zīmoliem lasiet 22. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākais izdevums