Cēsu Premium zīmola paplašināšanā investēti aptuveni 75 tūkstoši eiro

2018. gada 06. februāris plkst. 14:08
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

«Cēsu alus» laidis klajā jaunu tumšā alus šķirni «Cēsu Premium Bohemian». Kopējās investīcijas «Cēsu Premium» zīmola paplašināšanā un jaunas alus šķirnes izveidē sastāda apmēram 75 000 eiro, informē AS «Cēsu alus» Komunikāciju vadītāja Agita Kārkliņa.

«Atbalstot alus pasaules daudzveidību un attīstot Latvijas alus kultūru, «Cēsu alus» nepārtraukti domā par inovācijām produktu attīstībā un jaunu alus šķirņu radīšanu,« saka Eva Sietiņsone, AS «Cēsu alus» valdes priekšsēdētāja.

Viņa atzīmē, ka Latvijā pieaug tumšā alus popularitāte un līdzīga tendence ir vērojama arī Baltijas valstīs, īpaši Lietuvā, kur tumšā alus tirgus ir gandrīz divas reizes lielāks kā Latvijā. »Mēs redzam potenciālu tumšā alus tirgus attīstībai un šogad esam ieguldījuši sava vadošā alus zīmola «Cēsu Premium» attīstībā, alus baudītājiem piedāvājot jaunu tumšā alus šķirni - «Cēsu Premium Bohemian».»

«Cēsu Premium Bohemian» ir samtains, tumšs un viegls alus, karamelizētais iesals piedod alum greznu sarkankoka krāsu un patīkami saldenu garšu.

«Cēsu Premium» alus zīmols radīts 1999. gadā. AS «Cēsu alus» dibināta 1590. gadā. Tā ir vecākā un lielākā alus darītava Latvijā, kas pārstāv tādas produktu grupas kā alus, sidrs, citi alkoholiskie dzērieni, sulas, ūdens, bezalkoholiskie dzērieni, enerģijas dzērieni, kvass un sīrups.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds