Darbību Latvijā sāk jauns tūrisma operators

Autors: Lelde Petrāne
2017. gada 14. septembris plkst. 10:37

Tūrisma operatora Kidy Tour pārvaldnieks – aviācijas holdings Avia Solutions Group - dibina uzņēmumu tūrisma pakalpojumu sniegšanai Latvijā.

Lidojumus no Rīgas Kidy Tour uzsāks 2018. gada pavasarī. Plānots, ka nākamajā gadā 5000 ceļotāju no Latvijas dosies atpūsties uz Antāliju (Turcija).

«Sākot mūsu darbību Lietuvā gandrīz pirms diviem gadiem, mēs izvirzījām ambiciozus mērķus biznesa attīstībai arī kaimiņvalstīs. Latvija ir ceturtā valsts pēc Lietuvas, Igaunijas un Krievijas, kur mēs tagad sniedzam ceļojumu pakalpojumus. Lai gan galvenais mūsu uzņēmuma koordinācijas centrs joprojām atradīsies Lietuvā,» teica Kidy Tour direktors Gvidas Aukštuolis.

Saskaņā ar G. Aukštuolis teikto, Latvijas tirgus ir ļoti pievilcīgs pakalpojumu eksportēšanai, jo klientu vajadzības ir tādas pašas kā Lietuvā. Bez tam, Latvijas klients atšķiras ar atvērtību, viņam ir svarīga kvalitāte un cenas, tādēļ Kidy Tour ir visas iespējas iegūt popularitāti šajā valstī.

Šā gada 8 mēnešu laikā ar Kidy Tour uz Turciju un Ēģipti devās atpūsties 18 000 klientu no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Plānots, ka līdz gada beigām šis skaits pieaugs līdz 30 000.

2015. gada 23. decembrī Lietuvas tūrisma departaments izsniedza Kidy Tour tūrisma operatora apliecību. 2017. gada septembrī uzņēmums Kidy Tour paziņoja par savas darbības attīstību Igaunijā, un 2017. gada martā sāka darboties Krievijas tirgū.