DB viesojas: RK Metāls ražotnēs Grobiņā

2017. gada 18. septembris plkst. 14:15
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

RK Metāls mašīnbūves rūpnīca projektē, ražo, testē un uzstāda sarežģītas iekārtas, sākot ar ražošanas procesa automatizācijas risinājumiem līdz ražošanas līnijām.

Rūpnīca izveidota 2013. gadā un jau šobrīd kvalitātes un risinājumu ziņā spēj konkurēt ar lielākajiem Eiropas mašīnbūves ražotājiem. Katrs pasūtījums mašīnbūves rūpnīcā ir individuāls projekts, kas tiek izstrādāts speciāli, lai risinātu attiecīgā klienta vajadzību.

RK Machinery cieši sadarbojas ar AILE grupa, kopā radot jaunus stikla fasāžu risinājumus, piemēram, paceļamos logus, kā arī izveidojusies cieša sadarbība ar UPB Energy, jo kopā tiek realizēti gan enerģētikas, gan mašīnbūves projekti.

Saražotā produkcija tiek eksportēta uz Nīderlandi, Norvēģiju, Zviedriju, Vāciju, ASV, Šveici, Lielbritāniju un citām pasaules valstīm. Speciāli pasūtījumi tiek piegādāti naftas industrijas kompānijām. Šobrīd mašīnbūves ražotnes platība ir 4000 kvadrātmetru.

Savukārt, RK Metāls būvkonstrukciju rūpnīca projektē un ražo visa veida būvkonstrukcijas, kādas vien ir nepieciešamas ēkās vai būvēs - kolonnas, sijas, saites, kopnes, sarežģīta šķērsgriezuma metinātie profili un citas konstrukcijas. RK Metāls būvkonstrukcijas ražo jau no 1993. gada un šobrīd ir vieni no lielākajiem metāla būvkonstrukciju produktu ražotājiem Baltijā. Ciešākā sadarbība RK Metālam ir ar UPB grupas uzņēmumiem Dzelzsbetons MB un AILE grupa.

Ikgadējais apjoms – 10 200 tonnas gadā, kas ir aptuveni Eifeļa torņa izmērs Parīzē. Galvenie tirgi – Zviedrija, Latvija, Norvēģija.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām