Māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa ienes dabu Evolution Latvia birojā

2017. gada 12. decembris plkst. 9:45
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Darba vide
Dalies ar šo rakstu

IT tehnoloģiju un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu nodrošinātājs Evolution Latvia sadarbībā ar mākslinieci Kristīni Luīzi Avotiņu īstenojis kafejnīcas projektu saviem darbiniekiem, ieguldot 400 tūkstošus eiro

Mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas sienu gleznojumi rotā piecas vērienīgas sienas. Kopējā kafejnīcas platība ir 400 m2, un tā paredzēta vairāk nekā trim tūksotšiem uzņēmuma darbinieku.

«Ideja par sadarbību ar gleznotāju Kristīni Luīzi Avotiņu mums radās sen – kad uzsākām biroja ēkas rekonstrukcijas projektu. Tobrīd mums vēl nebija skaidrs, kā šo sadarbību īstenot. Šogad, kad sākām domāt par kafejnīcas iekārtošanu, uzreiz sapratām, ka apjomīgajām sienām ir nepieciešami tieši mākslinieces gleznojumi,» stāsta projekta vadītāja un Evolution Latvia ēkas pārvaldības departamenta vadītāja Anna Kudrjavceva.

Evolution Latvia birojs ir iekārtots tā, lai tas būtu ērts un vizuāli pievilcīgs uzņēmuma darbiniekiem. Pamatideja ir uzņēmuma vidē saglabāt saikni ar dabu, tādējādi radot relaksētu atmosfēru. Šī ideja ir saglabāta arī kafejnīcas interjerā. Arī tur, līdzīgi kā citviet birojā, ir izvietoti īsti koki. Savukārt, mākslinieces sienu gleznojumi, kuros atveidoti dažādi dabas elementi, rada dzīvespriecīgu atmosfēru.

Vienlaicīgi kafejnīcas telpās var atrasties ap 180 pusdienotāju. Par ēdienu rūpēsies uzņēmums Resto-Rātors. «Kafejnīcas darbalaiks ir pielāgots mūsu darbinieku ērtībām. Ņemot vērā, ka uzņēmumā strādā ļoti daudz studentu, kuriem ir svarīgs maiņu darbs, mums bija būtiski, lai kafejnīca būtu pieejama visu diennakti,» piebilst A. Kudrjavceva.

Kafejnīcas izveide ir daļa no biroja ēkas rekonstrukcijas projekta, kas aizsākts 2016. gadā. Pērn rekonstrukcijā ieguldīti 1,8 miljoni eiro, šogad investēti vēl trīs miljoni eiro. Plānots, ka biroja ēkas rekonstrukcijas projekts turpināsies vēl nākamgad.

Evolution Latvia nodrošina IT tehnoloģiju un spēļu prezentētāju ārpakalpojumus. Uzņēmums darbojas bizness-biznesam (B2B) segmentā. Uzņēmumam ir pārstāvniecības Maltā, Lielbritānijā, Zviedrijā, Spānijā, Itālijā, Igaunijā, Rumānijā, Nīderlandē, Beļģijā, Gruzijā un Kanādā.

LASI ARĪ:

FOTO: Ieskats Facebook jaunajā birojā Londonā
FOTO: Atver trešo Terra restorānu
FOTO: Mobilo sakaru operatora Bite birojs ar slidkalniņu
DB viesojas: Accenture birojā VEF ēkā Brīvības ielā
FOTO: DB viesojas Ad Verbum birojā

Dalies ar šo rakstu