DnB NORD Banka šogad trešajā ceturksnī plāno pārcelties uz jauno biroja ēku

2010. gada 08. maijs plkst. 21:34
Autors: BNS
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

DnB NORD Banka šogad trešajā ceturksnī plāno pārcelties uz jauno biroja ēku Skanstes ielā, Rīgā, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam Baltic Business Service pastāstīja bankas valdes priekšsēdētājs Andris Ozoliņš.

«Pašlaik viss [ēkas būvdarbi] notiek laikā. Nodošanas termiņš ir jūnija beigas. Un šogad trešajā ceturksnī pārvāksimies jau uz jaunām telpām, » viņš teica.

Ozoliņš informēja, ka bankai jaunā biroja ēka būs izmaksājusi aptuveni 20 miljonus latu, taču atturējās izpaust, vai būvdarbu laikā ir izdevies ar celtniekiem vienoties par izmaksu samazināšanu. «Tās ir komerclietas starp mums un mūsu celtniekiem, bet, protams, ka šis laiks dod zināmas iespējas klientiem samazināt izmaksas, gluži tāpat kā celtniekiem, » viņš piebilda.

DnB NORD Bankas jauno biroju ēku ceļ būvkompānija Merks. Tās platība būs aptuveni 16,5 tūkstoši kvadrātmetru, namam būs 11 virszemes stāvi un viens pazemes stāvs. Ēkā darba vietas plānots izvietot vismaz 840 cilvēkiem.

Jaunajā ēkā DnB NORD Banka plāno izmantot 14,5 tūkstošus kvadrātmetru, bet pusotru līdz divus tūkstošus kvadrātmetru no kopējās platības tā varētu iznomāt. Ēkā paredzēta DnB NORD Bankas bankas filiāle un mācību centrs, blakus centrālā biroja ēkai būs arī autostāvvieta. Ēkas augšējā stāvā būs konferenču, apspriežu un biroju telpas.

DnB NORD Bankas īpašnieks ir Vācijas NORD/LB un Norvēģijas DnB NOR banku kopuzņēmums Dānijas Bank DnB NORD.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds