Ektornet dzīvokļus pārdevis Lielbritānijā reģistrētam uzņēmumam

2011. gada 23. decembris plkst. 11:01
Dalies ar šo rakstu

353 dzīvokļus Kaivas ielā Rīgā jeb vienu no kādreizējiem Dzimtās sētas projektiem iegādājies One Baltic Investment Group uzņēmums Belveron Holdings Limited.

Tā intereses šajā darījumā pārstāvēja nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Colliers International un advokātu birojs Sorainen.

Pircēja kompānija ir reģistrēta Lielbritānijā, un tās specializācija ir ieguldījumi nekustamajā īpašumā, priekšroku dodot investīcijām biroju ēkās, mājokļos ar augstu likvitidāti.

Db.lv jau ziņoja, ka Swedbank grupas uzņēmums SIA Ektornet Residential Latvia ārvalstu investoram ir pārdevis 353 dzīvokļus dzīvojamajā kompleksā, Kaivas ielā 50, Rīgā. Pārdošanas cena - 15,6 miljoni eiro.

Pēc Colliers International sniegtajām ziņām, līdz šim One Baltic Investment Group investējis vairākos nekustamos īpašumos Rīgā: biroju ēkā Vienības gatvē 87h un Tērbatas ielā 14; namīpašumā Raiņa bulvārī 3, kā arī dzīvojamās ēkas Zeltrītu ielā 26 (85 dzīvokļi), Kaivas ielā un astoņu dzīvokļu mājā Vāgnera Rezidencē Vecrīgā. Šis investors līdz šim Baltijā ir veicis ieguldījumus tikai Latvijā. Kopējā investīciju summa ir aptuveni 35 milj. eiro. Lielākā daļa darījumu ir notikuši pēdējā pusotra gada laikā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām