Finansējums uzņēmuma attīstībai – rokas stiepiena attālumā 

Uzņēmumiem, kuri vēlas palielināt ražošanas un pārdošanas apjomus, ir jāveic investīcijas, attīstībā, taču ne vienmēr pietiek ar paša uzņēmuma līdzekļiem. Tā rezultātā aizvien biežāk rodas vajadzība pēc aizdevuma, turklāt, lai nekavētu izaugsmi, finansējumu uzņēmēji vēlas saņemt pēc iespējas ātrāk, bez liekām formalitātēm. Tāpat nereti rodas nepieciešamība pēc finansējuma apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, stāsta AIZDEVUMS.LV valdes priekšsēdētājs Raivis Ruskulis. Tādēļ uzņēmums izstrādā jaunus piedāvājumus gan fiziskām personām, gan mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, lai tie saņemtu finansējumu pēc iespējas ātrāk. Intervijā AIZDEVUMS.LV valdes priekšsēdētājs stāsta par uzņēmuma piedāvāto produktu un tā priekšrocībām.

, 2018. gada 12. jūnijs plkst. 0:03

Kāds ir AIZDEVUMS.LV piedāvājums fiziskām personām un kādiem mērķiem iespējams saņemt aizņēmumu?

Fiziskām personām ir iespēja saņemt naudas aizdevumus dažāda veida precēm un pakalpojumiem, tai skaitā transportlīdzekļu iegādei, kā arī veikt esošo saistību pārkreditāciju. Aizdevums auto iegādei pieejams no 701 līdz 15 000 eiro apmērā, ar atmaksas termiņu līdz 84 mēnešiem. Savukārt, Naudas aizdevuma iespējas ir no 70 līdz 5000 eiro, ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.Labākajiem klientiem ir iespēja iegūt VIP PROGRAMMAS dalībnieka statusu, kas nodrošina individuālu apkalpošanu un citas būtiskas priekšrocības, kas izstrādātas īpaši VIP klientu vajadzībām. Kā arī VIP PROGRAMMAS dalībnieki saņem papildus priekšrocību – nelaimes gadījuma apdrošināšanu! Ne vienmēr klients var tikt līdz AIZDEVUMS.LV klientu apkalpošanas nodaļai, tādēļ aizņemtajiem klientiem piedāvājam iespēju saņemt līgumu parakstīšanai sev ērtā vietā ar DPD kurjeru bez maksas.

Kādus papildus pakalpojumus AIZDEVUMS.LV piedāvā saviem klientiem?

Rūpējoties par saviem klientiem, AIZDEVUMS.LV piedāvā papildus labumu – apdrošināšanas pakalpojumus sadarbībā ar AAS Balta. Auto iegādes gadījumā tas ir īpaši AIZDEVUMS.LV klientiem izstrādāts apdrošināšanas veids – Mikrokasko. Atbilstoši apdrošināšanas noteikumiem, transportlīdzekļa pilnīgas bojāejas gadījumā ceļu satiksmes negadījumā vai zādzības gadījumā iespējams saņemt pat pilnu transportlīdzekļa vērtības atmaksu. Savukārt, naudas aizdevumu darījumos apdrošinātie riski ir bezdarbs, pārejoša darbnespēja, ilgstoša slimība un citi nelaimes gadījumi. Iestājoties neplānotām dzīves situācijām, saskaņā ar apdrošināšanas noteikumiem, aizdevuma maksājumi tiek veikti aizņēmēja vietā.

Kādi ir jaunākie produkti, ko uzņēmums ir ieviesis un kas nepieciešams, lai tiem pieteiktos?

Šī gada martā AIZDEVUMS.LV sāka piedāvāt jaunu produktu -- Aizdevums Biznesam, kas piedāvā finansējumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. AIZDEVUMS.LV kreditē uzņēmumus visā Latvijā un vienīgais nodrošinājums ir kompānijas īpašnieka galvojums. Šāda veida uzņēmējdarbības finansējums var būt ērts risinājums uzņēmuma darbības nodrošināšanai un attīstībai. Piedāvātā finansējuma apmērs ir no 1 līdz 20 tūkstošiem eiro, ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem. Īsāks aizdevuma termiņš parasti ir apgrozāmo līdzekļu palielināšanai (līdz vienam gadam), IT un biroja tehnikas iegādei (līdz 3 gadiem), savukārt lielāki pirkumi, piemēram, traktortehnika, darba galdi un instrumenti, tiek finansēti uz laiku līdz pieciem gadiem.Pirms aizdevuma piešķiršanas tiek vērtēti uzņēmuma finanšu rādītāji.

Kuru nozaru uzņēmumi līdz šim ir bijuši aktīvākie aizņēmēji, un kādiem mērķiem tiek ņemts aizņēmums?

Dažādas nozares – lauksaimniecība, transports, tirgotāji, ražotāji, būvniecība u.c. Aktīvākie aizņēmēji ir reģionos, kur atrodas AIZDEVUMS.LV klientu apkalpošanas nodaļas.

Populārākais mērķis, kam tiek ņemts aizdevums, ir apgrozāmo līdzekļu palielināšanai un investīcijām, uzņēmuma ilgtermiņa attīstībai.

Kādiem nosacījumiem jāpiemīt uzņēmumam, lai tas varētu pieteikties aizdevumam?

Finansējumam piesakās dažādu nozaru un veidu uzņēmumi, taču pastāv konkrēti kritēriji, pēc kuriem AIZDEVUMS.LV speciālisti izvērtē, vai aizdevumu iespējams izsniegt. Uzņēmumam jādarbojas vismaz vienu gadu un tā uzņēmējdarbības forma ir SIA, Z/S. Uzņēmums nevar būt reģistrēts kā bezpeļņas organizācija vai piemājas saimniecība. Attiecībā uz uzņēmuma finanšu rādītājiem AIZDEVUMS.LV prasības ir pārskatāma uzņēmuma darbība, kas atspoguļota gada pārskatā vai, atsevišķos gadījumos, bankas norēķinu konta izdrukā. Uzņēmumam nedrīkst būt nodokļu parādu vai apgrūtinājumu.Galviniekam (kas vienlaicīgi ir uzņēmuma īpašnieks) ir jābūt labai kredītvēsturei un atbilstošai kredītspējai. Tāpat uzņēmumam ir jābūt reģistrētam Latvijā kā arī tā galvotājam jābūt Latvijas rezidentam.

Kādi ir klienta ieguvumi, aizņemoties AIZDEVUMS.LV?

Šis finansējums var būt kā alternatīva vai papildinājums bankas kredītam, un tam ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar citiem spēlētājiem. Būtisks aspekts ir vienkāršā pieteikšanās finansējumam. Pieteikums tiek izskatīts ātrāk nekā bankās, turklāt bez maksas. Tāpat jāmin, ka aizdevums tiek piešķirts brīvi izvēlētam mērķim, un to iespējams saņemt bez nodrošinājuma, klientam ir skaidri līguma noteikumi un pirms termiņa to var atmaksāt bez papildus maksas. Finansējumu var saņemt uzņēmumi no visiem Latvijas reģioniem.

Vai nākotnē prognozējat pieprasījuma pieaugumu pēc aizdevumiem uzņēmumu vidū, kas būs faktori, kas to ietekmēs? Kā ekonomikas izaugsme ietekmē aizņēmumu pieprasījumu?

Mūsu ambīcijas ir lielas, it īpaši reģionos vēlamies būt uzņēmumu pirmā izvēle. Var prognozēt, ka nākotnē mazo un vidējo uzņēmumu attīstības virzītājspēks būs kopējā valsts ekonomiskā izaugsme.

Runājot par atsevišķām nozarēm, AIZDEVUMS.LV var sniegt atbalstu finansiālas palīdzības veidā brīžos, kad finansējums ir ļoti nepieciešams. Piemēram, lauksaimniecības nozari ietekmē sezonalitāte un neprognozējamas laikapstākļu svārstības. Mēs varam būt kā atbalsts un palīgs, kad ir nepieciešamība pēc finansējuma.

Kā uzņēmuma piedāvājums atšķiras no banku piedāvātajiem kredītiem?

Tirgus attīstās, taču, ņemot vērā mūsu ilgo pieredzi kreditēšanas tirgū, esam ieguvuši klientu uzticību. Uzņēmums nepārtraukti attīstās. Uzskatām, ka esam elastīgāki pieteikumu izskatīšanā un lēmumu pieņemšanā. Reģionos esam tuvāk klientam un piedāvājam individuālu apkalpošanu atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām.Runājot par konkrētiem produktu veidiem, tad AIZDEVUMS.LV priekšrocība ir īpaši izstrādātā pakalpojumu apdrošināšana.

Par AIZDEVUMS.LV:

AIZDEVUMS.LV ir Zviedrijas finanšu grupas Marginalen uzņēmums Latvijā un ir viens no pieredzes bagātākajiem patēriņa kredītdevējiem, kas sekmīgi darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus.

AIZDEVUMS.LV pamatdarbības veids ir aizdevumu izsniegšana fiziskām un juridiskām personām.

Aizdevums.lv valdes priekšsēdētājs ir Raivis Ruskulis.

AIZDEVUMS.LV – tā ir iespēja pārmaiņām!

Kompānijas vērtības ir: ATVĒRTI. UZTICAMI. VĒRSTI UZ PANĀKUMIEM.

AIZDEVUMS.LV šobrīd darbojas 9 klientu apkalpošanas nodaļas – 2 Rīgā un 7 reģionos – Jelgavā, Cēsīs, Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē.

Plašāka informācija par uzņēmumu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem ir pieejama mājaslapā www.aizdevums.lv

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

SIA Rešetilovs aizvirzās no krīzes, ko uzņēmums savā 28 gadu pastāvēšanas laikā...

Nepilniem 40 000 mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem var nākties domāt par savu nākotni,...

Šefpavārs Maksims Cekots, atverot restorānu Max Cekot Kitchen Rīgā, Torņkalnā, kurā piedāvā...

Lai gan konkurence elektronikas mūzikas instrumentu ražošanas segmentā ik gadu saasinās, SIA...

Investējot 15 miljonus eiro, Salienā, Babītes novada Piņķos uzsākta King's College Britu...

No šīs sadaļas
2018. gada 08. augusts plkst. 0:05

Vai vēlaties pienācīgi un kvalitatīvi aprīkot plašas un modernas noliktavas, kurās ir...

2018. gada 06. jūnijs plkst. 18:03

Ja jums liekas, ka ir labi, tad, iespējams, tā arī ir, bet...

2018. gada 05. jūnijs plkst. 10:03

MyTaxi, Moia, e-mobilitāte, autonomās mašīnas – runājot par digitalizāciju, mobilitāte ir sektors,...

2018. gada 02. jūnijs plkst. 0:05

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atstāt labu pirmo iespaidu vai radīt patīkamu...

2018. gada 30. maijs plkst. 0:05

Aktīvajā Hanzas laikā, 15. un 16.gadsimtā, Valmiera bija izdevīga tikšanās vieta, jo...

2018. gada 29. maijs plkst. 0:05

Uzņēmēja pieredze: Dans Bērtulis, Wellman Logistics...

2018. gada 28. maijs plkst. 0:05

Šī gada 23.maijā Ķīpsalas izstāžu centra BT1 konferenču zālē norisinājās konkursa Gada...

2018. gada 26. maijs plkst. 0:05

Tulkošanas birojs Skrivanek Baltic ir viens no lielākajiem tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas...

2018. gada 25. maijs plkst. 0:05

Jau tagad Sportlex abonementu īpašniekiem ir pieejamas nodarbības 70+ sporta klubos visā...

2018. gada 23. maijs plkst. 0:05

Atbilstoši Eiropas Parlamenta pieņemtajiem likumprojektiem, līdz 2025. gadam Latvijai kā Eiropas...