FOTO: DB viesojas jaunatklātajā interjera un dizaina kvartālā Decco Centrs

2018. gada 03. janvāris plkst. 8:19
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Baltijā pirmais interjera un dizaina priekšmetu kvartāls «Decco Centrs», kurš atrodas Rīgā, klientiem durvis vēra 2017. gada 1. decembrī un nomnieku atsauksmes par pirmajām darbības nedēļām ir pozitīvas, biznesa informācijas portālam db.lv atklāja «Decco Centra» projekta attīstītājs Valdis Kirikovs.

««Decco Centrs» nomnieku – salonveikalu – atsauksmes par pirmajām darbības nedēļām ir pozitīvas. Ņemot vērā, ka «Decco Centrs» ir pirmais dizaina kvartāls Baltijā, veikalus pircēji apmeklē mērķtiecīgi un, saņemot profesionāļu konsultācijas, veic arī vēlamos pirkumus,» viņš stāsta.

Iecerēts, ka kopumā 13 500 kvadrātmetru platībā vienuviet būs pieejami vairāk nekā 20 vadošo nozares profesionāļu salonveikali. Tostarp līdz janvāra beigām kvartālā darbosies 19 nozares vadošie uzņēmumi. Tostarp ir tādi, kas šobrīd vēl aktīvi gatavojas uzņemt savus klientus.

«Šobrīd noris pārrunas ar vairākiem uzņēmumiem par atlikušo brīvo platību iznomāšanu,» piebilst V. Kirikovs.

Kvartāla būvniecība tika uzsākta pagājušā gada martā un vasaras vidū 80% telpu bija izīrētas. Vairākiem saloniem šī būs galvenā mītnes vieta Rīgā, kā arī būs nozares pārstāvji, kuriem Latvijā līdz šim nav bijuši salonveikali.

Kvartāla izveide ir līdz šim vērienīgākais šāda veida projekts Baltijas valstīs, tā attīstībā ieguldīti 10 miljoni eiro.

SIA «Decco Centrs» ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls, kas apvieno vadošos nozares profesionāļus. Uzņēmuma īpašnieki ir Igaunijas uzņēmumi «Estate Capital», «Greatway», «OIM Holding» un «Protrading Grupp», kuriem katram pieder 25% uzņēmuma kapitāldaļu. Kvartāla izveidē piesaistīts AS «Swedbank» līdzfinansējums. Būvniecību veicis ģenerāluzņēmums SIA «Merks».

Dalies ar šo rakstu