Grindeks vadītāja amatam izraudzīts Bundulis

2011. gada 19. decembris plkst. 11:30
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zāļu ražotāja AS Grindeks valdes priekšsēdētāja amatam izvēlēts Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāra vietnieks politikas īstenošanas jautājumos Juris Bundulis, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Bundulis savulaik jau strādājis Grindeksā - viņš bijis kompānijas mārketinga un tirdzniecības direktors un zinātnisko pētījumu un attīstības direktors, liecina aģentūras LETA arhīvs.

Valsts pārvaldē J. Bundulis darbojas kopš 1999. gada - vispirms kā Labklājības ministrijas, tad Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktors. Vēlāk viņš bijis Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks politikas īstenošanas jautājumos.

Līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai J. Bundulis strādājis pētniecības jomā.

Grindeks vadītājs Jānis Romanovskis pēkšņi atstāja amatu 24.novembrī, valdei iesniedzot atlūgumu pēc paša vēlēšanās. Rīcības iemesli netika paskaidroti.

Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans biznesa portālam Nozare.lv sacīja, ka Romanovska vietā tiek izvērtēti vairāki varianti, taču patlaban padome koncentrējas uz vienu kandidātu no farmācijas nozares. «Cilvēkus ārpus farmācijas vairs neapsvērsim,» piebilda K. Lipmans.

Līdz tālākiem lēmumiem Grindeks valde turpina darbu līdzšinējo valdes locekļu sastāvā - finanšu un administratīvais direktors Vadims Rabšs un gatavo zāļu formu ražošanas direktors Lipmans Zeligmans.

Grindeks peļņa šā gada pirmajos deviņos mēnešos bijusi 5,85 miljoni latu, kas ir par 12,5% jeb 650 000 latu vairāk nekā pērn. Savukārt koncerna apgrozījums deviņos mēnešos bijis 48,9 miljoni latu, kas ir par 4,3% jeb diviem miljoniem latu vairāk nekā pērn.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām