Hercogistes attīstību sāks ar tūrisma kompleksa izveidi

2011. gada 19. septembris plkst. 9:53
Dalies ar šo rakstu

Vērienīgā Hercogistes Eko pilsētas projekta attīstība Madonas novada Liezerē sāksies ar tūrisma kompleksa izveidi.

Šobrīd kompānija Hercogiste faktiski ir ideja, var runāt vairāk par vīziju, par projekta «filozofiju», saka a/s Hercogiste valdes priekšsēdētājs Deivids Holahans. Iesaistītās puses ir vienojušās, ka projekta realizācija būtu jāsāk ar t.s. destination resort – kūrortu, kas būtu interesants un pievilcīgs tūrisma galamērķis. Tā koncepcijas izstrādē ir piesaistīta arī kompānija Lighthouse Creative, kurai ir starptautiska pieredze kūrortu, tūrisma un izklaides objektu plānošanā un dizaina izstrādē.

Šādam objektam būtu lielākais potenciāls kā ekonomiskās aktivitātes veicinātājam iecerētajā Eko pilsētā. Tas būtu labākais un reālākais veids, kā sākt projekta realizāciju, skaidro D. Holahans.

Db.lv jau ziņoja, ka a/s Hercogiste uzņēmēji Valērijs un Vilorijs Belokoņi reģistrējuši 2009. gadā, kad faktiski sākts arī Eko projekts. 2010. gadā tā realizācijai Madonas rajona Liezeres pagastā iegādāti teju 800 ha zemes, sākti projekta sagatavošanās un izpētes darbi. Šā gada pavasarī Hercogiste kopā ar partneri – projektu vadības kompāniju SIA Terra Libre konkursā kārtībā izvēlējusies konsultāciju biroju Happold Consulting, kam gada laikā jāizstrādā Eko pilsētas teritorijas attīstības ģenerālplāns.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.


 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām