Ilgezeem paplašina eksporta valstu loku

2017. gada 06. decembris plkst. 14:35
Autors: LETA
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Pārtikas piedevu un dzērienu ražotājs «Ilgezeem» šogad ir sācis realizēt produkciju Izraēlā, Irānā, Maldīvu salās, Nīderlandē un Somijā, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma Mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs Rihards Jablokovs.

Viņš pastāstīja, ka uzņēmumam šis gads ir ļoti piepildīts ar aktivitātēm eksporta jomā. «Bijām 12 starptautiskos pasākumos, izstādēs vai citos pasākumos, kas ir pielīdzināmi izstādēm, tiekoties ar klientiem un prezentējot produkciju. Eksporta virzienā paveikts liels darbs, mums izdevās iegūt jaunus klientus Izraēlā, kur atsākām eksportēt produkciju pēc pārtraukuma,» sacīja Jablokovs, piebilstot, ka tāpat uzņēmumam izdevās piesaistīt jaunu klientu Irānā un sākt eksportu uz Maldīvu salām, kā arī uzsākta sadarbība ar Somiju un Nīderlandi.

Jablokovs paskaidroja, ka uz Izraēlu, Irānu un Maldīvu salām uzņēmums patlaban eksportē produkcijas konteinerus, turpretī uz Nīderlandi un Somiju tiek vesti mazāki apmēri - divas līdz piecas paletes ar produkciju. Irānā un Maldīvu salās atšķirībā no citiem tirgiem nav pieejami «Ilgezeem» alkoholiskie dzērieni, bet tiek eksportēti tikai bezalkoholiskie dzērieni.

Viņš atgādināja, ka līdz šim uzņēmums arī Krievijā nepārdeva alkoholiskos dzērienus, bet šajā valstī realizēja tikai kvasu. Tomēr šogad uzsākta medalus piegāde uz Krieviju. «Atradām izplatītāju Krievijā Sanktpēterburgā, turp aizsūtot pirmās kravas ar produkciju. Mums ir pārrunas arī ar vienu lielu Krievijas uzņēmumu, kuram plānojam piedāvāt mūsu otra zīmola produkciju,» teica Jablokovs.

Tāpat viņš pastāstīja, ka uzņēmums šogad sāka aktīvāk izplatīt medalu Igaunijā, kur līdz šim tas bija pieejams tikai izlejamā veidā. Tagad Igaunijā pieejams arī medalus stikla pudelēs.

Jau ziņots, ka «Ilgezeem» pagājušajā gadā strādāja ar 4,92 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 36,6% un bija 177 724 eiro.

«Ilgezeem» ir dibināts 1995.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums uz pusēm pieder divām privātpersonām - Robertam Volfam un Viktoram Ogņanovam.

Dalies ar šo rakstu