Izdevniecība Dienas Bizness kļūst par Nordic Business Foruma oficiālo pārstāvi Latvijā

2017. gada 09. augusts plkst. 9:09
Autors: DB
Sadaļa: DB projekti
Dalies ar šo rakstu

Izdevniecība Dienas Bizness un Nordic Business Forums (NBF), veicinot savstarpējo sadarbību, ir parakstījuši līgumu, kas piešķir Dienas Biznesam tiesības pārstāvēt NBF zīmolu Latvijā.

Laikrakstam Dienas Bizness tas ir vēl viens solis pretī starptautiskai atpazīstamībai, papildinot līdz šim rīkotās konferences Baltijā. Turklāt uzticētā iespēja uzrunāt potenciālos foruma dalībniekus, stāstot par Nordic Business Foruma vērtībām un ieguvumiem, liek nepārtraukti domāt par Izdevniecības Dienas Bizness attīstību un kvalitāti atbilstoši nepārtraukti pieaugošajām auditorijas prasībām.

Nordic Business Forums (NBF) ir viens no Eiropā vadošajiem biznesa forumiem, kuru ik gadu apmeklē vairāki tūkstoši interesentu, lai uzklausītu pasaules līmeņa ekspertu, viedokļa līderu un atzītu ideju un darbu autoru pieredzi un zināšanas. Platforma ir radīta, lai vienotos kopīgos mērķos un uzdevumos labākai biznesa attīstībai visā pasaulē. NBF ir vieta, kur satikt domubiedrus, dibināt jaunus kontaktus un attiecības, kā arī gūt iedvesmu un apliecinājumu plašajām biznesa perspektīvām.

NBF Partneris Prīts Līvs (Priit Liiv) augstu vērtē Dienas Biznesa gatavību iesaistīties foruma attīstības veicināšanā: «Nordic Business Forums ir kļuvis par lielisku kontaktu un informācijas platformu tūkstošiem biznesa pārstāvju Ziemeļu – Baltijas reģionā, un mēs esam patiešām gandarīti sadarboties ar Dienas Biznesu, lai aptvertu Latvijas biznesa auditoriju. Uzņēmējdarbības vide starp Latviju un Ziemeļvalstīm attīstās arvien straujāk, un mēs priecājamies, ka varam iesaistīties šajā procesā, piedāvājot pasaules līmeņa zināšanas biznesa līderiem.»

Izdevniecība Dienas Bizness kā vadošais biznesa medijs latviešu valodā ir apņēmusies veicināt NBF zīmola atpazīstamību, kura strauji aug ar katru gadu, šķērsojot valstu un kontinentu robežas. Forums daudziem uzņēmējiem ir kļuvis par gada centrālo notikumu, lai neformālā un iedvesmojošā vidē satiktu kolēģus, biznesa partnerus un ļautos vērtīgu atziņu ieguvei, kas palīdz biznesa domāšanu virzīt jaunā līmenī.

Rudenī plānotais NBF tiks rīkots Helsinkos, Somijā, bet jau nākamā gada sākumā pasākums tiks rīkots divās valstīs - 24. janvārī Stokholmā, Zviedrijā un 22. janvārī Oslo, Norvēģijā.

Dienas Bizness aicina izmantot iespēju rezervēt vietu uz NBF, kurš notiks 24. janvārī Stokholmā, iegādājoties biļetes par īpaši izdevīgu cenu tikai līdz 18. augustam. Aicinām Jūs apmeklēt konferences.db.lv.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām