Izsludina konkursus uz vakantajām vietām Sadales tīkla valdē

2017. gada 23. novembris plkst. 10:54
Sadaļa: Enerģētika
Dalies ar šo rakstu

AS Sadales tīkls izsludinājis konkursus uz vakantajām valdes priekšsēdētāja/ izpilddirektora, kā arī valdes locekļa/ attīstības direktora amata vietām, liecina kompānijas publiskotā informācija.

Starp galvenajiem pienākumiem ir minēts efektīvi un laicīgi nodrošināt «Sadales tīkla» sekmīgu darbību un attīstību, tās īstenošanas ietvaros pievēršot īpašu uzmanību ilgtspējai, rentabilitātei, likviditātei, konkurētspējai un drošībai; atbilstoši apstiprinātajai stratēģijai attīstīt «Sadales tīkla» saimniecisko, tehnisko, ekonomisko un sociālo darbību.

Valdes priekšsēdētājam būs jāatbild par «Sadales tīkla» valdes izvirzīto mērķu sasniegšanu, valdes uzdevumu izpildi uzņēmumā; jāvada, jāplāno un jākoordinē uzņēmuma darbs kopumā. Savukārt valdes loceklim jāatbild par stratēģisko aktīvu pārvaldību, tīkla attīstību, kapitālieguldījumu projektiem.

Kandidātiem jābūt zināšanām par elektroenerģijas nozari, nozares normatīvajiem aktiem, par sadales sistēmas operatora darbību; izpratnei par inovācijām, digitālajiem procesiem; zināšanām par finanšu, risku un personāla vadību.

Valdes priekšsēdētājam tiek prasīta ne mazāk kā trīs gadu pieredze stratēģiskajā vadībā – lēmumu pieņemšanā, prioritāšu noteikšanā, ieinteresēto pušu iesaistē, stratēģiju veidošanā un ieviešanā, komunicēšanā; pieredze lielu uzņēmumu vadīšanā/ darbā vadības komandā; pieredze pārmaiņu projektu īstenošanā uzņēmuma līmenī, pieredze komandu veidošanā un vadīšanā. Savukārt valdes loceklim - vismaz trīs gadu pieredze stratēģiskajā un/ vai operatīvajā vadībā ar dalību stratēģisku lēmumu pieņemšanā; pieredze darbā stratēģiju izstrādē, tehniskās izpētes, tehniskās attīstības jautājumos.

Detalizēti ar prasībām var iepazīsties šeit: valdes priekšsēdētāja/ izpilddirektora amatam, un valdes locekļa/ attīstības direktora amatam.

Uzņēmums aicina pieteikties kandidātus, kuru redzējums, pieredze, spējas un kompetence par prioritāru izvirza «Sadales tīkla» darbības pilnveidi atbilstoši amata kandidātiem izvirzītajām prasībām.

«Sadales tīkla» amata kandidātu sākotnējo atlasi un novērtēšanu veiks personāla atlases uzņēmums «Amrop».

Pieteikties konkursos var līdz 2017. gada 4. decembrim.

Jau vēstīts, ka pēc elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atļauju skandāla no amata atkāpās «Sadales tīkla» valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis, kā arī valdes loceklis un attīstības direktors Rolands Lūsveris.

Pašlaik kompānijas valde strādā trīs cilvēku sastāvā, tajā darbu turpina valdes loceklis un tehniskais direktors Raimonds Skrebs, valdes locekle un klientu direktore Baiba Priedīte, valdes locekle un finanšu direktore Inga Āboliņa.

«Sadales tīkls» ir elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā vienam miljonam klientu objektu, nodrošinot sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veicot jaunu pieslēgumu izveidi. Kompānijas vīzija ir kļūt par vienu no labākajiem Eiropas sadales sistēmas operatoriem pakalpojumu kvalitātes, klientu apkalpošanas un tehniskās kompetences jomās.

«Sadales tīkls» ietilpst «Latvenergo» koncernā un ir AS «Latvenergo» meitassabiedrība.

LASI ARĪ:

Žīguram grūti atrast vārdus, kā nosaukt ķezu ap Sadales tīklu

AS Sadales tīkls valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis atkāpjas no amata

Lūsveris pametīs Sadales tīklu

SPRK saskata iespējamu Sadales tīkla pārkāpumu lietā par krāpšanos ar OIK

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām