Kā top?: Iespiedplates uzņēmumā Schneider Electric Riga Plant

2018. gada 26. janvāris plkst. 7:44
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Šajā piektdienā biznesa portāls db.lv viesojas pasaules vadošā uzņēmuma enerģijas vadības un automatizācijas jomā, starptautiskā koncerna «Schneider Electric» grupas uzņēmumā Latvijā - SIA «Lexel Fabrika», kas pašlaik maina nosaukumu uz SIA «Schneider Electric Riga Plant». Db.lv vēroja iespiedplašu ražošanas procesu.

Rūpnīcā iespiedplates tiek ražotas dažādos veidos, kas aplūkoti galerijā.

«Schneider Electric Riga Plant» Elektronikas ceha vadītājs Pēteris Zavadskis stāsta, ka iespiedplašu ražošanas līnijas ir vienas no tehnoloģiski sarežģītākajām iekārtām uzņēmumā. Rīgas fabrika pašlaik vairāk koncentrējas tieši uz iespiedplašu ražošanas paplašināšanu.

«Schneider Electric» stratēģija ir ražošanu virzīt tuvāk gala lietotājiem, tāpēc arī pieņemts lēmums Latvijā bāzētajā fabrikā koncentrēties uz iespiedplašu ražošanu, ko piegādāt tālāk citām «Schneider Electric» rūpnīcām Eiropā. Mērķis ir konsolidēt iespiedplašu ražošanu reģionā. Tā ir sava veida priekšrocība, jo grupas uzņēmumi informē par saviem ražošanas plāniem un apjomiem, tādējādi «Schneider Electric Riga Plant» var plānot nepieciešamās ražošanas jaudas un apjomus, pielāgojot resursus darbam 24/7 režīmā.

Lai saglabātu konkurētspēju, galvenajiem rūpnīcas rādītājiem seko līdzi un tiek veiktas preventīvās darbības, izmantojot «Schneider Performance System», kas balstās uz «Lean» ražošanas instrumentiem un metodēm. Tādējādi rūpnīcas rezultāti uzlabojas.

Plašāk par uzņēmuma darbību lasāmas piektdienas laikrakstā «Dienas Bizness», savukārt ražotnē iespējams ielūkoties galerijā augstāk!

Dalies ar šo rakstu