Kopāstrādāšanas telpas sāk iedzīvoties arī reģionos

2017. gada 25. oktobris plkst. 16:34
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Darba vide
Dalies ar šo rakstu

Arī Latvijas reģionos sāk iedzīvoties koplietošanas biroja telpu pieeja, kas jau pārbaudīta un atzinību ieguvusi daudzās pasaules pilsētās, tostarp tādas izveidotas arī Venstpilī, kur tās nodrošina jaunizveidotais Ventspils Biznesa atbalsta centrs, informē Ventspils Biznesa atbalsta centra vadītāja asistente Santa Serdjukova.

«Koplietošanas biroja telpas izveides iecere Ventspilī mums bija jau pirms dažiem gadiem, kad apstājāmies pie tā, ka nebija pārliecības par pieprasījuma potenciālu relatīvi nelielā pilsētā kāda ir Ventspils. Bet šobrīd situācija ir nobriedusi un pateicoties Ventspils pilsētas kopējai pieejai biznesa atbalstam, kur jau kādu laiku īpašu lomu ieņem spēcīgs atbalsts tieši informāciju un komunikāciju nozaru (IKT) biznesa projektiem, šāda «co-working» vieta ir izveidota un esmu pārliecināts, ka tiks labi apdzīvota,» pārliecināts ir Ventspils Biznesa atbalsta centra vadītājs Salvis Roga.

Pirmo koprades telpu Ventspilī, kas īpaši aktuāli var būt jaunajiem uzņēmumiem, kā arī jau esošiem uzņēmējiem kā alternatīva savam birojam vai darbam mājās, izveidojis Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils pašvaldību.

Šobrīd izveidotas koplietošanas biroja telpas Ventspils Augstskolā (Inženieru iela 101), kas ir lielisks pirmais aizmetnis «co-working» telpu videi Ventspilī. Jau šobrīd uzsākta koprades telpas aprīkošana Ventspils vecpilsētā, kuras būs plašākas un tajās varēs strādāt vairāk cilvēku. Tiek plānots, ka jaunās koprades telpas savas durvis vērs nākamā gada sākumā, sniedzot iespēju kopā strādāt radošiem un ideju bagātiem cilvēkiem Ventspilī. Ventspils Augstskolas «co-working» telpās interesenti tiek aicināti jau šobrīd.

Dalies ar šo rakstu