Krutojs: ja Stīvijs Vonders redzētu, kādā tualetē gājis, viņš negribētu atgūt redzi 

Vakar Dzintaru koncertzālē tika atklāts konkurss Jaunais vilnis, kas gada sākumā draudēja atrast citu mājvietu Eiropā. Par to, vai šovs paliks Jūrmalā arī turpmāk, pagaidām vēl nav zināms, vēsta laikraksts Diena.

Lelde Petrāne, 2012. gada 25. jūlijs plkst. 8:46

«Šis ir vispārzināms fakts, ka mums tika izteikti divi nopietni piedāvājumi - no Sanremo un Montekarlo. Abu pilsētu mēri ieradušies uz konkursa atklāšanas ceremoniju. Šogad mums bija konflikts ar Jūrmalas domi, taču uz to brīdi bija pārdota jau puse biļešu, un mēs palikām šeit,» JV atklāšanai veltītajā preses konferencē paziņojis festivāla rīkotājs - uzņēmējs un komponists Igors Krutojs.

«Man vismazāk gribētos, lai jūs domātu, ka mēs izvirzām kaut kādas ārkārtīgas pretenzijas. Mēs prasījām, lai Dzintaru koncertzālē tiktu uzstādītas normālas tualetes. Ja Stīvijs Vonders redzētu, kādā tualetē viņš ir gājis, viņš negribētu atgūt redzi. Infrastruktūrai ir jāatbilst pasākuma vērienam. Mēs arī gribējām paši pārdot biļetes Dzintaru koncertzāles VIP zonā,» uzsvēris I. Krutojs.

Pēdējā prasība izpildīta - šogad VIP zonu apsaimnieko JV rīkotāji. Atvestas arī divas pārvietojamās tualetes. Par turpmāko sadarbību ar Jūrmalas pašvaldību JV rīkotāji lemšot pēc konkursa beigām.

Krutojs apstiprinājis, ka ceturtdien plkst. 9.30 viņš tiksies ar Latvijas kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi (VL-TB/LNNK), kura iepriekš izteicās, ka vēlētos noskaidrot, cik «konkrēti naudas paliek Latvijā» pēc JV izskaņas.

«Nekad neesmu skaitījis,» piebildis I. Krutojs. Festivāla rīkotājs par gaidāmās sarunas tematu informēts neesot: «Par ko var runāt kultūras ministre un komponists? Par Bēthovenu, Mocartu...»

JV turpināsies līdz svētdienai, 29. jūlijam. Šogad festivālā nepiedalās krievu estrādes primadonna Alla Pugačova, kura ilgus gadus bija Jūrmalas konkursa mūza. Viņa nav saņēmusi ielūgumu uz JV, jo kopš pērnā gada rīko līdzīgu pasākumu Jaltā - Crimea Music Fest, norāda Diena.

Dalies ar šo rakstu!