Lady Taxi zīmola īpašnieks noliedz pasažieru apkrāpšanu

2009. gada 21. augusts plkst. 14:36

SIA Taxi Nurx, kas izmanto Lady Taxi zīmolu, kategoriski noliedz telekompānijas LNT sižetā paustos pārmetumus par pasažieru krāpšanu.

SIA Taxi Nurx īpašnieks Normunds Nurks notikušo sauc par konkurentu provokāciju. Kā zināms, Rīgā reģistrēta arī SIA Lady Taxi, ar kuru SIA Taxi Nurx joprojām nav beigusies tiesvedība, bet līdz tās beigām SIA Lady Taxi ir aizliegts lietot šo nosaukumu pasažieru pārvadājumos.

Sižetā bija vēstīts par taksometra busiņu, kas tika izsaukts uz Elijas ielu 17. N.Nurks norādīja, ka šis busiņš neesot izmantots kā taksometrs, bet gan tā bijusi mikroautobusa īre ar šoferi. Tā kā šis busiņš nav uzskatāms par taksometru, tam nav dzelteno numuru. Savukārt skaitītājs uzstādīts, jo Rīgas domē iesniegti dokumenti, lai busiņu tomēr noformētu kā taksometru. Skaitītāja ieslēgšana esot klienta un šofera vienošanās jautājums, turklāt neesot tiesa, ka par 1 km prasīti 70 santīmi, kā izskanēja TV sižetā.

Tā kā Elijas ielā 17 atrodas Star FM, kas ir Taxi Nurx korporatīvais klients, tāpēc, iespējams, busiņa vadītāja domājusi, ka pasažieri ir no šī radio un izrakstījusi nevis stingrās uzskaites čeku, bet korporatīvā klienta kvīti. N.Nurks noliedza raidījumā izskanējušo informāciju, ka kontroles dienests sazinājies ar minētā busiņa īpašnieku, iespējams, tas ir bijis konkurentu – SIA Lady Taxi īpašnieks.