Latvijas iedzīvotāji valsts vadību vislabprātāk nodotu Sprīdīša rokās

2011. gada 11. maijs plkst. 11:42
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ja valsts vadība būtu jāuztic pasaku tēlam, trešdaļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vadības grožus vislabprātāk nodotu atjautīgajam Sprīdītim, liecina veikalu tīkla Maxima veiktās aptaujas rezultāti.

Savukārt 27% aptaujāto valsts vadīšanu uzticētu Runcim zābakos, kas var sarūpēt visu nepieciešamo, savukārt 19% ir pārliecināti, ka valsti vislabāk vadītu uzticīgā un saimnieciskā Pelnrušķīte.

Ceturtā daļa respondentu uz vienu dienu vēlētos iejusties Vinnija Pūka tēlā, jo viņam ir brīnišķīgi draugi, 22% aptaujas dalībnieku uz vienu dienu gribētu kļūt par Alisi brīnumzemē, bet 19% ir apmierināti ar savu pašreizējo dzīvi un nevēlētos kļūt par pasaku tēlu.

Atbildot uz jautājumu par to, kuram pasaku tēlam savas prombūtnes laikā ar drošu sirdi varētu uzticēt iepirkuma maisiņus, 33% aptaujāto pirkumus atstātu Pelnrušķītei, savukārt 26% ir bijuši pārliecināti, ka visdrošāk tos būtu nodot Maijas (no lugas Maija un Paija) uzraudzībā.

Tāpat atklājies, ka, gatavojot vakariņas, vislabākie palīgi un sabiedrotie būtu Vinnijs Pūks, Sniegbaltīte un trīs siventiņi.

Aptaujā noskaidrotas arī Latvijas iedzīvotāju iemīļotākās pasakas, stāsti un pasaku lugas – ceturtā daļa respondentu par savu iemīļotāko darbu atzinuši Alana Aleksandra Milna grāmatu Vinnijs Pūks un viņa draugi, 15% nobalsojuši par Pelnrušķīti, savukārt 12% visvairāk iemīļojuši pasaku par trīs siventiņiem.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām