Liepkalni plāno «turēties līmenī»

2017. gada 11. septembris plkst. 7:39
Autors: LETA
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA Liepkalni pagājušajā gadā strādāja ar 7,319 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 18,3% - līdz 340 128 eiro, liecina informācija Firmas.lv.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn Liepkalni strādāja nemainīgi stabili, soli pa solim kāpinot saimnieciskās darbības rādītājus. Uz darbības stabilitāti norāda arī valsts budžetā iemaksāto nodokļu apmēra pieaugums. Līdzīgi kā iepriekšējos darbības gados, arī pērn kompānija strādāja pie ražoto produktu kvalitātes uzlabošanas un dažādošanas.

Kompānijas vadība atzīmē, ka 2016.gadā uzņēmums par 13% palielināja saražotās produkcijas eksportu partneruzņēmumam Igaunijā OU Parnamaed.

Liepkalnu saimnieks par Sēnīti: Šobrīd viss ir liels «varbūt»
FOTO: Maiznīcas Liepkalni īpašnieks domā par Sēnītes reanimēšanu

Šajā gadā, neraugoties uz dažādu valsts institūciju uzraudzības un prasību pastiprināšanu, kompānija apņemas turpināt stabilu uzņēmuma saimnieciskās darbības pakāpenisku izaugsmi. Tāpat šā gada nogalē līdz ar Igaunijas partneruzņēmuma veikala atvēršanu Liepkalni plāno paplašināt produkcijas piegādi Igaunijai.

Uzņēmuma īpašnieks Dagnis Čākurs aģentūrai LETA pastāstīja, ka arī šogad tāpat kā iepriekšējā gadā uzņēmums plāno palielināt apgrozījumu par apmēram 2%, un šogad tāpat kā pērn uzņēmums plāno «turēties līmenī».

Liepkalnu apgrozījums 2015.gadā bija 7,163 miljoni eiro, bet peļņa - 416 087 eiro.

Liepkalnu darbības politika ir atvērt ceptuves vairākās vietās Latvijā, lai samazinātu attālumu no krāsns līdz pircējam un piegādātu veikaliem pēc iespējas svaigāku maizi. Liepkalni līdz šim atvēruši ceptuves Rūjienā, Valmierā, Aizkraukles novada Liepsalās, Ķekavā tirdzniecības centrā A7 un Igaunijas pilsētā Pērnavā.

Liepkalni dibināti 1992.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Dagnim Čākuram.

Dalies ar šo rakstu