Metālapstrādes centrā iegulda desmit miljonus

2012. gada 22. augusts plkst. 8:26
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Igaunijas BLRT grupa investējot 10 milj. latu meitaskompānijā SIA Cut Centre, plāno Latvijā izveidot modernu metāla profilu un lokšņu apstrādes centru.

SIA Cut Centre iecerētais teju 10 milj. latu lielais investīciju projekts tiek uzskatīts par šobrīd visā nozarē finasiāli ietilpīgāko. Vēl jo vairāk tas ir nozīmīgs, jo šis projekts ir ieguvis ES struktūrfondu programmas «Augstas pievienotās vērtības investīcijas» atbalstu teju trīs milj. latu apmērā un uzņēmums noslēdzis attiecīgu līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Investīciju projektu, pēc BLRT valdes locekļa Igora Bermana sacītā, paredzēts īstenot divu gadu laikā. 10 milj. latu investīciju avots esot gan paša uzņēmuma nauda, gan arī aizņemtā nauda.

Savukārt ieguldījumu paredzēts atpelnīt septiņu gadu laikā. I. Bermans atzīst, ka perspektīvā tiek plānotas arī investīcijas gan metālapstrādē, gan arī metāla izstrādājumu pārdošanā. Tiesa gan, viņš nekonkreizēja ne šos investīciju apjomus, nedz arī laiku, kad investīcijas varētu tikt veiktas.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu