Spēks – individuālajos risinājumos

2016. gada 21. janvāris plkst. 13:19
Autors: Linda Zalāne
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Vieglo metālu izstrādājumu izgatavotāji darbību koncentrē uz privātpersonu nišu

Dekoratīvajā metālapstrādē pieprasītas ir balkona trepju margas, sētas stabi, žogi, kamīna piederumi, grili un dažādi individuāli risinājumi, DB atzīst aptaujātie uzņēmēji.

Metālapstrādes uzņēmums SIA Metāla studija ir dibināts 2006. gadā, kad tā īpašnieks Pauls Niedre, strādājot kādā kompānijā kā tirdzniecības pārstāvis, ievēroja, ka daudzām privātmājām nav vārtu. Viņš nolēma tos sākt ražot. Darbošanās ar metāliem viņam ir tuva no bērnības, kad pats remontējis mopēdus, bet pieaugot – motociklus. «Sāku ražot vārtus, un drīz pēc tam cilvēkiem radās ļoti daudz nepieciešamību – kāpnes, margas, sētas stabi. Dažos mēnešos pakalpojumu grozs ievērojami palielinājās, un uzņēmums pirmajā pusgadā strauji attīstījās,» viņš stāsta. Sākumā P. Niedre visus darbus veica pats, bet, pieaugot pasūtījumu apjomiem, nolēma pieņemt darbā papildspēkus.

Arī SIA Peslaks Metālapstrāde, kas tika dibināta 1993. gadā, specializējas trepju un margu izgatavošanā. Uzņēmums sadarbojas gan ar lielajām būvkompānijām, gan privātajiem pasūtītājiem. «Sākumā uzņēmuma ražošanas telpas atradās nelielā saimniecības ēkā, kurā strādāja divi cilvēki, bet šo gadu laikā esam palielinājuši komandu līdz 12 speciālistiem, kuri strādā 500 kvadrātmetru plašās telpās. Savulaik strādājām ar elektriskajiem rokas instrumentiem, bet patlaban darbus veicam uz CNC programmvadības darbgaldiem,» par uzņēmuma izaugsmi stāsta tā valdes loceklis Edmunds Peslaks.

Visu rakstu Spēks – individuālajos risinājumos lasiet 21. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu