Moody’s apstiprina AS Latvenergo kredītreitingu

2017. gada 16. februāris plkst. 17:08
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's atkārtoti ir apstiprinājusi AS Latvenergo kredītreitingu - Baa2, stabils.

Saņemtais reitings apliecina, ka AS Latvenergo ir stabils un drošs aizņēmējs, nodrošinot iespējas piesaistīt aizņēmumus uz izdevīgiem nosacījumiem, liecina uzņēmuma paziņojums Nasdaq Riga. 

Apstiprinot AS Latvenergo kredītreitingu Baa2, stabils, Moody’s kā Latvenergo koncerna stiprās puses īpaši uzsver uzņēmuma spēcīgās pozīcijas vietējā tirgū, tā īpašumā esošās efektīvās un videi draudzīgās hidroelektrostacijas, regulēto sadales un pārvades segmentu darbību un labus finanšu rādītājus.

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody’s paredz, ka uzņēmumam arī turpmāk izdosies saglabāt pašreizējam kredītreitingam atbilstošu pozitīvu finansiālo profilu Latvijas elektroenerģijas tirgus turpmākas attīstības un izaugsmes apstākļos.

Saņemtais kredītreitings ir viens no koncerna sekmīgas darbības apliecinājumiem, ko piešķīrušas starptautiskas organizācijas. Pērn Moody’s piešķīra augstāko novērtējumu Latvenergo emitētajām zaļajām obligācijām, kā arī šogad tika saņemta Nasdaq balva par labākajām investoru attiecībām Baltijā. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds