No lidostas Rīga vasaras sezonā būs 12 jauni galamērķi

2014. gada 28. marts plkst. 14:22
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Līdz ar vasaras lidojumu saraksta ieviešanu starptautiskā lidosta Rīga sākusi piedāvāt 12 jaunus galamērķus. Jaunus lidojumus piedāvās ungāru Wizz Air un pašmāju airBaltic, tāpat arī Ukrainas Utair Ukraine.

Jūnijā Rīgā tiks atklāta arī ungāru zemo izmaksu lidsabiedrības Wizz Air Rīgas bāze, un līdz ar to – arī jauni maršruti no Rīgas uz Barselonu, Donkasteru Šefīldu, Dortmundi un Parīzi (Bovē).

Savukārt Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic martā uzsāks lidojumus uz Aberdīnu Apvienotajā Karalistē un aprīlī uz Gēteborgu Zviedrijā un Burgasu Bulgārijā, bet no jūnija piedāvās arī reisus uz Palma de Maljorka, Bukaresti un Varnu. 

Tāpat lidojumus no Rīgas plāno uzsākt aviokompānija Utair Ukraine, kas pasažierus nogādās uz Žuljani lidostu Kijevā.

Lidostā Rīga sagaidāms arī jauns aviopārvadātājs, kurš sadarbībā ar tūroperatoru Mouzenidis piedāvās jaunus čartera lidojumus uz Korfu Grieķijā. Lidostas pārstāvji gan neatklāj šī pārvadātāja nosaukumu.

Kopumā vasarā no lidostas Rīgas reisu biežums palielināsies par 27%, salīdzinot ar ziemas periodu. Vairāk lidojumu tiks nodrošināti uz Varšavu (LOT), kā arī uz Kopenhāgenu un Oslo (Norwegian).

No lidostas Rīga vasaras sezonā pieejami 83 tiešie galamērķi, ko nodrošina šādas aviokompānijas: airBaltic, Ryanair, WizzAir, Aeroflot, Lufthansa, Norwegian, Finnair, Uzbekistan Airways, LOT, Utair, Transaero, Belavia, Turkish Airlines, Onur Air, Utair Ukraine, Ellinair, SmartLynx.

Nedēļas nogalē Latvijā notiek pāreja uz vasaras laiku, pulksteni pagriežot par vienu stundu uz priekšu.Tādēļ lidotas pārstāvji pasažierus lūdz laikus ierasties lidostā

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām