Papildināta - Baltcom plāno vērsties tiesā pret Lattelecom 

(Pievienots Lattelecom viedoklis.)

Žanete Hāka, 16.06.2016

Avots: Baltcom

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom saredz, ka Lattelecom kopējis tās reklāmas kampaņu. Gadījumā, ja Lattelecom šo kampaņu nepārtrauks, Baltcom gatavos iesniegumu, lai vērstos tiesā, informē Baltcom pārstāvji.

«Interaktīvās televīzijas papildpaku kampaņa, kuru Lattelecom uzsācis 9. jūnijā, ir identiska Baltcom uzsāktajai reklāmas kampaņai turpat mēnesi iepriekš - 16. maijā. Lattelecom kopē gan izmantoto vizuālo valodu, gan radošo pieeju, gan Baltcom zīmola elementus. Konkrēto vizuālo valodu Baltcom izmanto jau vairāk nekā gadu,» teikts kompānijas paziņojumā.

Lattelecom reklāmas kampaņā izmantotie elementi ir acīmredzams Baltcom reklāmas plaģiāts. Kampaņa ir identiska teju viens pret vienu. Ilgāku laiku ar šādu praksi nodarbojās mazie tirgus spēlētāji, tāpēc liels pārsteigums, ka to praktizē arī agrākais tirgus monopolists. Šķiet, telekomunikāciju jomā kopēšana kļuvusi par jaunu tendenci. Tomēr, ja notikušais ir tikai konkurenta radošu ideju iztrūkuma rezultāts, esam gatavi dalīties, - mums to ir daudz, notikušo komentē Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zanda Šadre portālam db.lv sacīja, ka uzņēmums neuzskata par nepieciešamu sīkāk komentēt absurdus apgalvojumus. «Īstenojot mārketinga aktivitātes, Lattelecom, bez šaubām, pilnībā ievēro normatīvo aktu prasības. Nekādas formālas pretenzijas no minētā uzņēmuma Lattelecom nav saņēmis,» uzsver Lattelecom pārstāve.

Jaunākais izdevums