Tirdzniecība un pakalpojumi

Papildināta - Investēs 3,3 miljonus eiro PROMO Cash&Carry veikala izveidē Liepājā

Zane Atlāce - Bistere, 03.10.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Distribūcijas un vairumtirdzniecības uzņēmums Sanitex šonedēļ uzsāk specializētā veikala PROMO Cash&Carry būvniecību Liepājā, Parka ielā 11. Šis būs jau piektais šāda tipa veikals PROMO Cash&Carry tirdzniecības tīklā un vienīgais Kurzemes reģionā.

Līdz ar veikala atklāšanu, kas paredzēta 2017. gada pavasarī, Liepājas pilsētā tiks nodrošinātas aptuveni 35 jaunas darba vietas, stāsta SIA Sanitex valdes loceklis Kārlis Ābele. Veikala izveidē plānots ieguldīt 3.3milj. eiro, piebilst PROMO Cash&Carry mārketinga vadītāja Irina Cvetkova.

Vairāk nekā 3000 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē tiks izvietotas aptuveni 12 000 dažādas preces – pārtikas preces, atdzesēti un saldēti produkti, augļi, dārzeņi, dzērieni, profesionālā ķīmija, trauki, dzīvnieku barība, plašs vīna un stipro alkoholisko dzērienu klāsts, kā arī Premium klases produkti, kā piemēram, dažādu valstu garšvielas, eksotisko dzīvnieku gaļas produkti, saldēti konditorejas izstrādājumi, arī bezglutēna, vairāk kā 100 craft alus veidi no visas pasaulēs un daudzas citas preces pilnam biznesa nodrošinājumam.

PROMO Cash&Carry ir specializēto veikalu tīkls Baltijā, kas savu darbību aizsāka 1997. gadā Lietuvā. Šobrīd tirdzniecības tīklā ir 15 veikali, no tiem 10 Lietuvā, kopš 2011. gada 4 veikali Latvijā – Rīgā, Valmierā un Daugavpilī, kā arī 2015. gadā tika atklāts pirmais Promo Cash&Carry Igaunijā.

Cash&Carry klienti ir juridiskas personas - mazumtirdzniecības uzņēmumi, individuālie komersanti, restorāni, kafejnīcas, viesnīcas, biroji, mācību iestādes, pašnodarbinātās personas, ražošanas uzņēmumi u.c.

PROMO Cash& Carry” apgrozījums 2015.gadā bija vairāk kā 26 milj. eiro. Promo Cash&Carry tīkls ietilpst Sanitex uzņēmumu grupā, kuras kopējais apgrozījums Latvijā 2015. gadā pārsniedza 270 milj. eiro.

Sanitex ir lielākais distribūcijas un vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijas un Baltijas tirgū. Galvenie darbības virzieni ir ātras aprites preču tirdzniecība t.sk. mazumtirdzniecība, HoReCa un biroja apgāde, loģistikas un merčendaizinga servisa nodrošināšana un citi pakalpojumi.

papildināta 2.rindkopa

Komentāri

Pievienot komentāru