Pārdod sešus lielveikalus Igaunijā

2011. gada 14. maijs plkst. 15:47
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmējs, kompānijas Ober Haus izveidotājs Pols Oberšnaiders (Paul Oberschneider) ir pārdevis atlikušās daļas sešos tirdzniecības centros Igaunijā, informē Ober Haus Real Estate Advisors.

Darījums paredz, ka uzņēmējs daļas pārdod savam investīciju partnerim – Satnam Europe. Īpašumu portfeli veido seši tirdzniecības objekti, kuru kopējā platība ir nedaudz virs 75 tūkst m2, bet to t.s. enkurnomnieki ir labi pazīstami starptautiski mazumtirgotāji kā Rimi un Bauhaus. Informācija par darījumu apjomu netiek sniegta.

P. Oberšnaiders ir dibinājis un vadījis kompāniju Hauser–Oberschneider, kas attīstījis šos sešus tirdzniecības objektus. Sākumā – kopā ar finanšu partneri Apollo Real Estate Advisors, bet vēlāk, pēc 2004. gada turpināja to attīstību ar pieminēto Satnam Europe.

Db.lv ziņoja, ka 2007. gadā uzņēmējs pārdeva 1994. gadā izveidoto nekustamā īpašuma brokeru kompāniju Ober Haus Real Estate Advisors. To iegādājās Somijas Realia Group. Ober Haus atgādina, ka vēl pirms tam, 2006. gadā viņš pārdeva četru un piecu zvaigžņu viesnīcas Schlössle Hotel Group, kā arī nekustamā īpašuma uzņēmumu, kam piederēja 12 ha liels zemes gabals Tallinas centrā. Pircējs bija Satnam Europe. P. Oberšnaiders ir igauņu izcelsmes amerikānis, kas Igaunijā ieradies 1994. gadā ar 400 dolāriem kabatā. Kopš tā laika viņš ir attīstījis nekustamos īpašumus vairāk nekā 200 milj. eiro vērtībā. Izdevums Euro Property 2006. gadā viņu iekļāva top50 nekustamā īpašuma attīstītāju vidū Eiropā.

Db.lv vēstīja, ka Helsinku biržā kotētā kompānija Citycon no Pro Kapital šopavasar par 105 milj. eiro iegādājās Tallinas Kristiine Shopping Centre.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām