Pastniekiem izsniedz jaunos velosipēdus

2014. gada 09. aprīlis plkst. 15:46
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Bauskas pasta centra pastniecei Ingai Vagalei un Birutai Ručkanovai, kuras apkalpo Bērzkalnus un Codi, piešķirti lietošanā jaunie velosipēdi, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

«Darba 20 gados šis ir tikai kāds trešais velosipēds. Jauno spēkratu nevar salīdzināt ar iepriekšējo. Tas viegli minas. Daudz no svara, ka ir dažādi ātrumi,» stāstījusi B. Ručkanova. Viņa vienā dienā veic apmēram 18 kilometrus garu attālumu, ceļā pavadot vairākas stundas.
 
Kā vēstīts, «Latvijas Pasts» iegādājies 200 jaunus velosipēdus, kuru uzbūve un funkcijas īpaši pielāgotas pasta sūtījumu transportēšanai dažādos laikapstākļos. Ar riteņiem ikdienā pārvietosies pastnieki, kas apkalpo privātmāju rajonus pilsētās un lauku reģionos.
 
Rūpējoties par darbinieku un transportlīdzekļu drošību, uzņēmums spēkratus reģistrējis Ceļu satiksmes drošības direkcijā. Pēc tās datiem, šis ir lielākais vienas juridiskas personas vienlaikus reģistrēto velosipēdu skaits, informē Bauskas Dzīve. Jaunie velosipēdi aprīkoti ar ātrumu pārslēgšanas iespējām trīs līmeņos, skaņas signālu, gaismas lukturīšiem velosipēda priekšpusē un aizmugurē, atstarojošiem elementiem velosipēda aizmugurē un abu riteņu spieķos, kā arī ietilpīgiem groziem pasta sūtījumu pārvadāšanai.

Ievērojot drošas pārvietošanās noteikumus, «Latvijas Pasts» pastniekus, kuri pārvietojas ar velosipēdiem, nodrošina arī ar veloķiverēm. Atbilstīgi normatīvajiem aktiem pastniekiem, kuri pārvietojas ar velosipēdiem, ir derīga transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām