Pierobežas veikalos pieaudzis pircēju skaits no Lietuvas

2015. gada 19. janvāris plkst. 12:47
Dalies ar šo rakstu

«Kā novērots veikalos ELVI Ezeres pagastā, Aucē un Bauskā, kas atrodas tuvu Lietuvas robežai, šāgada pirmajās nedēļās pieauga pircēju skaits no Lietuvas,» informē Laila Vārtukapteine, SIA ELVI Latvija komercdirektore. «Savukārt, salīdzinot attiecīgo veikalu apgrozījumu 2015.gada pirmajās divās nedēļās ar šo pašu periodu 2013.gadā, kad Latvija vēl nebija pievienojusies eirozonai, vidējais pieaugums ir 6% apmērā.»

Līdz ar to veikalos ELVI Lietuvas pierobežā jau pirmajās jaungada dienās apritē parādījās eiro monētas ar Lietuvas simboliku – bruņinieku Vīti auļojoša zirga mugurā.

Veikalā ELVI Ezerē, kas atrodas nepilna kilometra attālumā no robežas, pircēji no Lietuvas iebrauca arī pērnā gada nogalē, norēķinoties ar lielākām eiro banknotēm, tādā veidā saņemot atlikumu nepieciešamajā sīknaudā.

Mazumtirgotājs ELVI ir franšīze, kas vieno 51 Latvijas mazumtirgotāju – franšīzes ņēmēju -, kam kopumā pieder 106 veikali ELVI visā Latvijā. SIA ELVI Latvija ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds