Saules veikalu pielāgošanai Elvi zīmolam tērēs miljonu eiro

2015. gada 03. februāris plkst. 13:00
Autors: Baiba Zālīte - speciāli db.lv
Dalies ar šo rakstu

Mazumtirdzniecības tīkls Saules veikali pievienojies zīmola Elvi franšīzei, lai uzlabotu savu konkurētspēju un nodrošinātu klientiem plašāku preču sortimentu, šodien preses konferencē norādīja Saules veikalu pārvaldītājas SIA Antaris valdes locekle Inna Orole.

«Elvi franšīze ietver attīstības potenciālu esošajiem un jaunajiem franšīzes partneriem,» sacīja SIA Vita mārkets valdes priekšsēdētājs Imants Rendenieks. Viņš norādīja, ka no Saules veikalu pievienošanās Elvi vislielākie ieguvēji būs pircēji, kas tuvākajā laikā saņems labākas cenas, jaunu vizuālo izskatu un piedāvājumu.

Saules veikalu pielāgošanai Elvi zīmolam plānots tērēt apmēram 1 miljonu eiro, norādīja I. Orole.

SIA Antaris veikalos kopumā strādā vairāk nekā 400 darbinieku, kuru darbavietas tiks saglabātas. «Ja veikalu būs nepieciešams slēgt uz ilgāku pārbūves laiku, visiem darbiniekiem tiks piedāvāts darbs tuvākajos SIA Antaris veikalos vai arī pārkārtošanas procesos,» skaidroja I. Orole. «Pievienojoties Elvi, pozitīvas pārmaiņas būs arī mūsu darbiniekiem, piemēram, apmācības, profesionālās kvalifikācijas un karjeras izaugsmes iespējas un tādas jaunas darbavietas, kā reģionālie vadītāji, iepirkuma speciālisti.»

«Latvijā mazumtirdzniecības jomā valda sīva konkurence, tāpēc konsolidācija ar lielāku un visā Latvijā atpazīstamu zīmolu, ir pareizs un tālredzīgs uzņēmējdarbības solis,» atzīmē SIA Elvi Latvija komercdirektore L. Vārtukapteine. «Nenoliedzami, SIA Antaris pievienošanās zīmolam Elvi ir arī būtisks pavērsiens tā attīstībai gan Latgalē, gan Latvijā kopumā.»

Jau ziņots, ka starp SIA Elvi Latvija un SIA Antaris ir parakstīts franšīzes līgums, līdz ar to uzsākti veikalu pārbūves darbi. Rekonstruēti un Elvi zīmolam pielāgoti tiks visi 62 Saules veikali.

Elvi ir franšīze, kas, ieskaitot jauno partneri SIA Antaris, vieno jau 52 Latvijas mazumtirgotājus – franšīzes ņēmējus, kam kopumā pieder 168 veikali Elvi visā Latvijā. Veikalu tīkla apgrozījums 2014. gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, pieaudzis par 6%, savukārt vidējais pirkumu skaits – par 5%.

SIA Elvi Latvija ir zīmola Elvi turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā.

SIA Antaris ir Latvijas mazumtirgotājs, kam pieder 62 pārtikas un sadzīves preču veikali Latvijā: Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Pirmais SIA Antaris veikals tika atvērts 1992.gada janvārī Daugavpilī, savukārt zīmols Saules veikals tika reģistrēts 2004. gada 28.martā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi