Piešķir 8,5 miljonu kredītlīniju Tolmets eksporta paplašināšanai

2012. gada 09. maijs plkst. 10:23
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SEB banka piešķīrusi jaunu kredītlīniju 8,5 miljonu eiro apmērā metāllūžņu pārstrādes un vairumtirdzniecības uzņēmumam SIA Tolmets. Kredītlīnija paredzēta, lai atbalstītu uzņēmuma eksporta paplašināšanu.

Nolemts atbalstīt uzņēmuma metāllūžņu eksporta paplašināšanos ārpus Eiropas robežām – uz Turciju, Indiju, Vjetnamu un Taivānu. SEB banka norāda, ka darījums ir nozīmīgs ne tikai ar piešķirtās kredītlīnijas apmēru, bet arī ar Latvijā līdz šim nebijušu risinājumu, kad līdzekļu piešķiršanai kredītlīnijā kā pamats izmantota pircēja bankas izdota eksporta kredītvēstule, kas kalpo kā garantija preces samaksai un līdz minimumam samazinot Tolmets biznesa darījuma risku.

«Ir patīkami arvien paplašināt sadarbību ar mērķtiecīgiem klientiem, kas pastāvīgi turpina attīstīties un meklēt jaunas izaugsmes iespējas ne tikai vietējos tirgos, bet arī ārpus tiem. Kopš 2004. gada, kad uzsākām sadarbību ar uzņēmumu Tolmets, esam spējuši nodrošināt klienta vajadzībām visatbilstošākos finanšu pakalpojumus, tanī skaitā arī kredītlīnijas,» sacīja SEB bankas Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kārlis Danēvičs.

Savukārt SIA Tolmets valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa, atzina - «patīkami, ka kopīgi ar bankas darbiniekiem varam rast risinājumus vissarežģītākajās situācijās, tai skaitā jaunu inovatīvu finanšu produktu pielietošanā. Mūsu uzņēmumam tas ir svarīgi, jo 2011. gadā eksportējām vairāk kā 90% savas produkcijas».

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām