Pakalpojumi

Reģionos izdzīvo uz pilsētnieku rēķina

Linda Zalāne, 28.04.2016

Avots: SPA viesnīca EZERI

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

SPA pakalpojums ārpus Rīgas iet kopsolī ar tūrismu un atpūtu laukos; reģionos vilina ar iespēju aizmukt no pilsētas burzmas un nokļūt tuvāk dabai un mieram, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Pirms trīs gadiem Amatciemā durvis vēra SPA viesnīca Jonathan SPA Estate. Tās vadītāja Darja Trubicina teic, ka SPA pakalpojumiem reģionos pavisam noteikti ir pieprasījums, jo cilvēki izvēlas viesnīcas laukos, lai baudītu ne tikai procedūras, bet arī dabu un atpūtu, bet SPA pakalpojums ir kā pievienotā vērtība.

SPA Hotel Ezeri Siguldā darbojas kopš 2006. gada. Iepriekš ēkā atradās viesu nams, taču tas tika pārveidots par SPA viesnīcu. «Tolaik SPA procedūras Latvijā kļuva aizvien populārākas. Mēs paši braucām uz ārvalstīm mācīties un nolēmām, ka gribam sākt darboties šajā nozarē,» stāsta SPA Hotel Ezeri direktore Ieva Igaune. Viņa piekrīt viedoklim, ka reģionos esošajiem SPA krietni rūpīgāk un mērķtiecīgāk nekā lielpilsētas specializētajiem saloniem ir jāstrādā pie mārketinga un pakalpojumu kvalitātes, lai rīdzinieki vēlētos mērot ceļu līdz kādai no reģiona pilsētām vai apdzīvotām vietām atkārtoti.

Pavisam nesen Usma SPA nosvinēja desmit gadu jubileju. Viesnīcas īpašnieks Staņislavs Backāns uzsver, ka ar uzņēmuma darbību šajos gados ir apmierināts, turklāt tik tālu no Rīgas esošam SPA strādāt 12 mēnešus gadā ir labs rādītājs.

Visu rakstu Reģionos izdzīvo uz pilsētnieku rēķina lasiet 28. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.