Rekonstrukcija straujiem soļiem tuvojas arī Vanšu tiltam

2016. gada 26. aprīlis plkst. 8:29
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Tiltu remontdarbi visā Latvijā turpināsies arī šogad, pieejamais finansējums gan joprojām atpaliek no vēlamā, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Veicot aptuvenas aplēses pēc valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) sniegtās informācijas, kopumā šogad, pilnā sparā atsākoties būvdarbu sezonai, Latvijā valsts ceļu tīklā varētu tikt īstenoti apmēram 20 lielāki tiltu vai ceļa pārvadu remontdarbu projekti – tai skaitā gan tiltu remontdarbi par valsts budžeta līdzekļiem, gan arī tiltu atjaunošana ERAF un Kohēzijas fonda programmu ietvaros. Daļa no šiem projektiem turpināsies vēl no iepriekšējā gada. Precīzs šogad aktuālo tiltu remontdarbu skaits, protams, ir atkarīgs no tā, kā un vai šogad noslēgsies vairāki vēl notiekošie un plānotie būvdarbu iepirkumi.

Rekonstrukcija straujiem soļiem tuvojas arī Vanšu tiltam. Pagaidām publiski izskanējusī informācija liecina, ka Vanšu tilta rekonstrukcija varētu tikt uzsākta tuvāko pāris gadu laikā un projektam plānots atvēlēt apm. 14 miljonus eiro, lielāko daļu finansējuma piesaistot no ES fondiem.

Visu rakstu Tiltu remonts virzās maziem solīšiem lasiet 26. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu