Sākam biznesu: Vegānu kafejnīca nomaļākā ielā

2017. gada 15. jūnijs plkst. 7:56
Dalies ar šo rakstu

Kafejnīca Terapija vienlaikus met divus izaicinājumus – piedāvā tikai vegānu ēdienus un to dara nomaļākā ielā, nevis Rīgas centrā

Fotogrāfijas - raksta galerijā!

Kafejnīca Terapija durvis vēra apmēram pirms gada, izvēloties Bruņinieku ielu starp A. Čaka un Avotu ielu, kur vismaz pagaidām nav nedz uzņēmēju, nedz pastaigu mīļotāju iecienīts pilsētas kvartāls. «Vietu meklēju apmēram divus gadus, jo gribēju savu uzņēmumu attīstīt tuvāk Avotu ielai, kas, manuprāt, tuvākā nākotnē varētu attīstīties par nākamo radošo kvartālu. Arī citās Eiropas galvaspilsētās lēnām notiek atsevišķu rajonu attīstīšanās tālāk no centra. Mīnus ir fakts, ka vismaz pagaidām šis ir tāds jocīgs rajons, kurā gandrīz nav biroju, līdz ar to nevar paļauties uz pusdienotājiem, kuri varētu saprast arī mūsu kafejnīcas koncepciju,» stāsta kafejnīcas Terapija īpašniece Elīna Dzelzkalēja.

«Pagaidām man nav pieticis naudas dizaina izstrādei un logo, bet es esmu pret kredītiem un praksi, ka visas remonta izmaksas tiek iekļautas ēdiena cenā. Tā ir liela Latvijas biznesa kļūme,» ir pārliecināta Elīna.

Viņa nākontē saredz potenciālu pieprasītāko produktu ražošanā.

Visu rakstu Ēdiens kā terapija lasiet 15. jūnija laikrakstā Dienas Bizness.


PORTĀLĀ LASI ARĪ:

Eklēru bums Rīgā

Mana pieredze: Rada alternatīvu čipsiem

Investējot 40 tūkstošus eiro, Latvijā ienāk ātrais ēdinātājs Nathan’s Famous

Banka - kafejnīca palīdz piesaistīt vairāk klientu

Restorānu biznesā pieredzējušais Dāvis Auškāps atver jaunu bāru Vecrīgā

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām