Samsung prezentē jauno Galaxy Note8 viedtālruni

2017. gada 24. augusts plkst. 9:24
Sadaļa: Viedierīces
Dalies ar šo rakstu

Tehnoloģiju zīmols Samsung prezentējis jauno Galaxy Note8 – tam ir lielāks un vienā rokā ērti lietojams Infinity displejs, pilnveidots S Pen irbulis, kā arī vislabākā viedtālruņa kamera, ko Samsung līdz šim radījis. Izstrādājot Galaxy Note8, ņemts vērā viedtālruņu lietotāju dzīvesstils un tehnoloģiju izmantošanas prasības.

Pirmo Note sēriju Samsung prezentēja 2011. gadā.

6,3 collu Quad HD+ Super AMOLED Infinity displejā var saskatīt vairāk, un tāpēc tajā ir jāritina mazāk. Galaxy Note8 viedtālrunī ir vairāk vietas satura skatīšanai, lasīšanai un zīmēšanai, kas vienkāršo vairāku uzdevumu vienlaicīgu veikšanu, informē ražotājs.

Note lietotāji jau ir pieraduši pie Multi Window jeb vairāklogu funkcijas, kas atvieglo darbu. Galaxy Note8 jaunā App Pair funkcija ļauj Edge panelī izveidot pielāgotu lietotņu pāri un pēc tam tās vienlaicīgi atvērt. Tas ļauj, piemēram, skatīties videoklipu un vienlaikus sarakstīties ar draugiem vai sākt konferences zvanu, turpat ekrānā redzot numuru un darba kārtību.

Jau kopš pirmsākumiem S Pen irbulis ir bijis viens no Note tālruņu raksturīgākajiem piederumiem. Uzlabotajam S Pen ir smalkāks gals un labāka spiedienjutība.

Galaxy Note8 tiek piedāvāts ar divām 12MP aizmugurējām kamerām ar optisku attēla stabilizāciju (Optical Image Stabilization — OIS) gan platleņķa, gan telefoto lēcai. Profesionālākiem attēliem Galaxy Note8 Live Focus funkcija ļauj kontrolēt foto dziļumu un pielāgot izplūduma efektu gan priekšskatījuma režīmā, gan pēc attēla uzņemšanas. Dual Capture režīmā abas aizmugurējās kameras uzņem un saglabā divus attēlus vienlaicīgi: viens ir telefoto lēcas uzņemts tuvināts attēls, bet otrs ir ar platleņķa lēcu fotografēts fons.

Platleņķa lēcai ir Dual Pixel sensors ar ātru autofokusu, lai varētu uzņemt asākus, skaidrākus attēlus vājā apgaismojumā. Lai uzņemtu asas pašbildes un veiktu labākas kvalitātes videozvanus, Galaxy Note8 ir aprīkots arī ar 8MP Smart Auto Focus priekšējo kameru.

Samsung Galaxy Note8 Latvijā būs nopērkams no 15. septembra. Savukārt, no šodienas pie mobilo sakaru operatoriem iespējams veikt ierīces iepriekšpasūtīšanu.

Dalies ar šo rakstu