SIA Cido Grupas peļņa pārkāpj miljons eiro robežu

2012. gada 18. aprīlis plkst. 17:59
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Dzērienu ražotājam SIA Cido Grupa pagājušajā gadā izdevies sasniegt peļņu aptuveni 1,3 milj. eiro jeb 925 tūkst. Ls apmērā, kas ir labākais uzņēmuma rezultāts pēdējo trīs gadu laikā.

Kopējais Cido Grupas apgrozījums pērn sasniedzis 33 milj. Ls, kas ir par 7% vairāk nekā 2010.gadā. Labos rādītājus uzņēmumam izdevies sasniegt galvenokārt pateicoties inovācijām produktu jomā, kā arī pozīciju stiprināšanai un paplašināšanai eksporta tirgos.

SIA Cido Grupa ģenerāldirektors Marijus Kirstukas norāda: «Mums kā ražotājam mājas tirgus ir viens no stratēģiski svarīgākajiem, līdz ar to būtiski, ka pērn izdevies uzlabot pozīcijas Latvijas un Baltijas tirgū. Arī šajā gadā uzņēmuma prioritāte nemainīgi ir zīmolu un jaunu eksporta iespēju attīstīšana.» Tāpat viņš uzsver, ka labie darbības rādītāji sasniegti pateicoties komandai un kopumā šobrīd Cido Grupa nodrošina 380 darba vietas.

DB šā gada sākumā jau rakstīja, ka SIA Cido grupa pērn izdevies palielināt arī eksporta apjomu par 30%, salīdzinot ar 2010. gadu. Savukārt Latvijā realizēto dzērienu apjomu izdevies palielināt par 4%. Lielāko Cido grupas eksportētās produkcijas daļu veido sulas, nektāri un sulu dzērieni – kopumā tiek eksportēti 39% no Latvijā saražotās sulu produkcijas.

Cido grupa Latvijā saražoto produkciju eksportē uz Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Lielbritāniju, Īriju un citām valstīm. SIA Cido grupa kapitāla daļu īpašnieks ir Dānijas akciju sabiedrība Royal Unibrew. 2010.gadu Cido grupa noslēdza ar 31,02 milj. Ls lielu apgrozījumu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām