Silvanolam jauns vadītājs

2012. gada 12. novembris plkst. 14:46
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Par zāļu ražotāja SIA Silvanols izpilddirektoru izraudzīts Viesturs Gurtlavs. 

SIA Silvanols valde norāda, ka uzņēmuma izvēli veicinājusi V.Gurtlava pieredze Latvijā pazīstamas līzinga kompānijas vadībā un izveidē, kuras pakalpojumus un konsultācijas iepriekš izvēlējies arī SIA Silvanols.

«Ražošana, īpaši farmācijas nozarē ir ļoti komplicēta sfēra, kas prasa plašu zināšanu loku. Viesturam ir lieliskas zināšanas un pieredze finansu nozarē un uzņēmuma vadībā, kā arī daudzpusīga izglītība - uzņēmējdarbībā, jurisprudencē un ražošanā, kas padara viņu par ideālu kandidātu uzņēmuma vadītāja amatam,» komentē SIA Silvanols valdes loceklis Uģis Klētnieks.

Savā profesionālajā darbībā V.Gurtlavs ieņēmis vairākus vadošus amatus – no 2003. gada līdz 2012.gada rudenim izveidojis un vadījis SIA Hipolīzings, kopš 1997.gada strādājis vairākās Līzinga kompānijās – Tallinna Pank Leasing Latvia, Unilīzings, Sampo Līzings. Darbojies ražošanas uzņēmumā a/s Dambis un biznesa asociācijā. V.Gurtlavs vada arī Latvijas Līzinga Devēju asociāciju, kurā ir apvienojušās visi lielākie Latvijas Līzinga uzņēmumi. V.Gurtlavs ir absolvējis Latvijas Universitāti un RTU, kurās ieguvis izglītību mašīnbūves ekonomikā un vadībā, uzņēmējdarbībā un jurisprudencē.

Viesturs Gurtlavs darbu Silvanolā uzskatu par lielu izaicinājumu vairāku iemeslu dēļ. «Pirmkārt - tas ir Latvijas uzņēmums. Otrkārt – tas ir ražošanas uzņēmums, kurā ir daudz jaunrades, zinātnes un interesantu ideju. Ņemot vērā manu iepriekšējo pieredzi darbā ar dažādiem uzņēmumiem, varu apgalvot, ka SIA Silvanols ir spēcīgs uzņēmums ar Latvijā ļoti labu reputāciju un labiem finanšu rādītājiem, kā arī ļoti augstu eksporta potenciālu. Uzskatu, ka tieši šādiem uzņēmumiem, kā SIA Silvanols, ir lielas nākotnes perspektīvas, jo uzņēmuma produkcija kļūst arvien pieprasītāka, un nākotnē tās ražošanas apjomi tikai pieaugs, tomēr, noteikti, ne pārāk strauji - lai spētu saglabāt kvalitāti un kontroli,» tā jaunais izpilddirektors.

Jāatgādina, ka šogad jūnijā tika ierosināta Silvanols maksātnespējas lieta, pie kā noveda nesaprašanās starp uzņēmuma akcionāriem un bijušo kompānijas vadītāju. Lieta tika izbeigta, jo abas puses panāca vienošanos un strīdus izraisījušais rēķins 24,9 tūkstošu Ls apjomā tika apmaksāts. 

Dalies ar šo rakstu