Start Jerusalem konkursa nacionālajā atlasē uzvar startup uzņēmums Drone Plan

2017. gada 15. septembris plkst. 15:55
Sadaļa: Start-up
Dalies ar šo rakstu

Uz konkursa Start Jerusalem finālu Izraēlā no 5. līdz 11. novembrim dosies Latvijas jaunuzņēmums Drone Plan. Tas sīvā finālcīņā nacionālās atlases finālā pieveica četrus citus jaunuzņēmumus.

Uzņēmums ražo bezpilota lidaparātu programmas grūti sasniedzamu objektu apsekošanai. Izveidotā programma lidojuma plānošanai radīta sarežģītu uzdevumu izpildei ar minimālu laika patēriņu un piepūli.

«Mēs, tāpat kā lielākā daļa startapu, meklējam jebkuru iespēju, kā attīstīt savu biznesu maksimāli ātri,» motivāciju piedalīties konkursā skaidro Drone Plan vadītājs Viktors Bikovs. «Tāpat meklējam mūsu produkta izplatītājus un esam skatījušies Izraēlas virzienā. Meklējam arī investīcijas. Ja būsim gatavi produktu testēt, tad, iespējams, organizēsim testēšanu arī tur.»

Finālā vēl iekļuva šādi uzņēmumi:

Recolo – veicina bioatkritumu pārvēršanu biogāzē, nodrošinot ražotājiem ātru un pilnīgu komplekso organisko vielu pārveidi. Tehnoloģija uzlabo organisko atkritumu izmantošanu, ražošanas procesu laikā samazina tehniskās problēmas un uzlabo kontroli pār biogāzes ražošanu. Tādējādi ražošanas apjoma pieaugums ir vismaz 40%;

Zeew – aplikācija sūtījumu pārvadāšanai. Servisa pakalpojumi ir vienkāršs, tomēr drošs veids, kā piegādāt preces īsā laika posmā. Platforma piedāvā plašu transportlīdzekļu klāstu, piedāvājot ikvienam interesentam ar vadītāja apliecību reģistrēt savus privātos transportlīdzekļus un uzsākt preču piegādi visā pilsētā.

Catalyco – produkts katalizatoru papildu stabilitātei un aktivitātei. Pamatojoties uz vairāk nekā 30 gadu ilgu pētniecību un izstrādi, uzņēmuma zinātnieki izstrādājuši formulu, lai palielinātu katalizatoru aktīvās virsmas laukumu līdz 5 reizēm un uzlabotu to strukturālo stiprību par 1,5 reizēm.

NormadicScooter – trīs riteņu saliekams elektriskais motorollers, kas veidots funkcionālisma stilā. Patentēts risinājums ļauj to salocīt un atvērt tikai ar vienu klikšķi. Produkts izstrādāts tā, lai to varētu ērti paņemt līdzi, neuztraucoties par vadu vai motorollera virsmu bojāšanu. Tam iespējams pievienot arī sīkrīkus un dažādas funkcijas.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām