Swedan Partners iegūst Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu

2017. gada 15. decembris plkst. 10:31
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde, izvērtējot Sabiedrības ar ierobežotu atbildību «Swedan Partners» iesniegtos dokumentus, t.sk. uzņēmējdarbības attīstības plānu, nolēmusi piešķirt «Swedan Partners» Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu. Uzņēmums plāno 2018. gadā ieguldīt jaunās tehnoloģijās 400 tūkst. EUR, nodrošinot vismaz 5 jaunas darba vietas.

«Swedan Partners» ir metālapstrādes uzņēmums ar Dānijas kapitālu, kas Liepājas Biznesa centrā Kapsēdes ielā strādā jau no 2009. gada.

SIA «Swedan Partners» sadarbojas ar starptautiskiem un vietēja mēroga uzņēmumiem kā apakšuzņēmējs, piedāvājot dažādas sarežģītības pakāpes metālapastrādes pakalpojumus. Galvenie uzņēmuma eksporta tirgi ietver Skandināvijas valstis un Latviju.

«Swedan Partners» ir uzņēmums, kas nodarbojas ar metāla detaļu ražošanu (melnais metāls, alumīnijs, nerūsējošais tērauds, misiņš, bronza u.c.) un specializējies moderno tehnoloģiju izmantošanā, kas ļauj augstā kvalitātē izgatavot dažādas metāla detaļas pēc pasūtītāja rasējumiem.

Kā skaidro Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, tas ir likumsakarīgi, ka uzņēmums nolēmis iegūt LSEZ kapitālsabiedrības statusu, jo, attīstot uzņēmējdarbību un ieguldot modernās tehnoloģijās, ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus. «Tas ir instruments kā Liepājas speciālā ekonomiskā zona var un veicina uzņēmējdarbības attīstību Liepājā, kas dod gan jaunas darbavietas, gan nodrošina nodokļus valsts un pašvaldības budžetā.»

Kā norāda «Sweden Partners» pārstāvji, plānotie ieguldījumi 400 tūkst. EUR modernās tehnoloģijās veicinās jaunu produktu ražošanu, kuri ir konkurētspējīgi ES un pasaules tirgū, kā arī veicinās jaunu tirgu apgūšanu un ražošanas procesu optimizāciju.

2017. gada desmit mēnešos «Sweden Partners» apgrozījums bija 395 819 EUR, bet līdz ieguldījumiem modernās tehnoloģijās plānots to palielināt turpat divas reizes, 2019. gadā sasniedzot 700 tūkst EUR apgrozījumu. Uzņēmums plāno radīt vismaz 5 jaunas darba vietas.

Dalies ar šo rakstu