Tālavas sidrs optimizē ražošanas procesu

2017. gada 17. novembris plkst. 13:31
Autors: Db.lv
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

SIA «Libeks un Sprudzāns», kas ražo «Tālavas sidru», realizējos trīs projektus ar mērķi paaugstināt ražošanas kapacitāti un produktu kvalitāti.

Biedrība «Sateka» savā kontā sociālajā tīklā facebook informē, ka projektu realizācija bija nepieciešama, lai uzņēmums spētu nodrošināt savas produkcijas izejvielu - sulu - pietiekamību, paplašinātu produktu sortimentu un uzlabotu to kvalitāti.

«Tā kā vietējo augļu sulas iespējams iegūt tikai limitētu laika periodu, nepieciešams īsā laika periodā izspiest un sagatavot sulas vismaz nākamajiem 18 mēnešiem. Ar esošajām iekārtām ir bijusi sasniegta maksimālā kapacitāte un ražošanas apjomu palielināt vairs nav bijis iespējams. Iegādājamo iekārtu jaudas ir pietiekamas arī eksporta uzsākšanai, kā arī papildus dod iespēju dažādot ražošanu, kā arī piedāvāt sulu spiešanas pakalpojumus vietējiem iedzīvotājiem,» skaidro biedrība.

Projektos «Sulu spiešanas jaudu palielināšana», «Sulu dzērienu apstrādes un pildīšanas iekārtu iegāde» un «Raudzēšanas apjoma un kvalitātes paaugstināšana» uzņēmums iegādājās pamatlīdzekļus, kas aptver sulu spiešanu, apstrādi, pildīšanu, kā arī raudzēšanas apjoma un kvalitātes paaugstināšanu.

Projektos piesaistīts ELFLA publiskais finansējums, tajā skaitā divi ir programmas LEADER finansēti projekti.

LASI ARĪ:

Gulbenē top ābolu sidrs


Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām