Tonus Elast apgrozījumu šogad plāno audzēt līdz 9 miljoniem eiro

2016. gada 26. maijs plkst. 10:05
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS Olainfarm plāno, ka SIA Tonus Elast apgrozījums šajā gadā varētu pieaug līdz 9 miljoniem eiro, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Tas ir par 23% vairāk nekā pērn, kad SIA Tonus Elast apgrozījums bija 7,3 miljoni eiro. Peļņa varētu saglabāties 2015.gada līmenī jeb sasniegt 1,7 miljonus eiro. Tuvāko trīs gadu laikā SIA Tonus Elast apgrozījuma un peļņas pieaugums varētu sasniegt 50%. Jau drīzumā tiek sagaidīts straujš SIA Tonus Elast realizācijas kāpums Krievijā un Ukrainā.

12.maijā AS Olainfarm noslēdza līgumu par elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA Tonus Elast 100% kapitāla daļu iegādi. Darījuma summa ir 14 miljoni eiro. Finansējums tika piesaistīts,noslēdzot līgumu ar AS ABLV Bank par ilgtermiņa kredītu uz 10 gadiem.

1995.gadā dibinātā SIA Tonus Elast ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus - no elastīgajām saitēm līdz pat konstrukcijas ziņā sarežģītiem korsešu izstrādājumiem, kas paredzēti grūtniecēm un jaunajām māmiņām bērna zīdīšanas laikā. Uzņēmuma produktu portfelī ir vairāk nekā 100 dažādu produktu veidi, no kuriem vispieprasītākie ir saites un kompresijas izstrādājumi. Lielākie eksporta tirgi ir NVS, Eiropas Savienības valstis, Indija un Tuvo Austrumu valstis.

SIA Tonus Elast ražotnē Nīcas novadā strādā nedaudz vairāk nekā 200 darbinieki. Tā atbilst mūsdienīga medicīnas preču ražotāja prasībām, ko apliecina LVS EN ISO 9001:2009 sertifikāts.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds