Turkish Airlines palielina starptautisko reisu skaitu

2009. gada 09. jūnijs plkst. 13:06

Aviokompānija Turkish Airlines palielina starptautisko reisu skaitu no Stambulas vairākos virzienos: Pekina, Šanhaja, Beiruta, Tunisa, Skopje un Sana.

Patreiz esošo Stambula – Pekina – Šanhaja – Stambula savienoto reisu vietā, kas tiek veikti septiņas reizes nedēļā, sākot ar 29. jūniju 2009 tiks veikti 10 atsevišķi reisi, informē kompānija.  Tādējādi Latvijas un Baltijas ceļotājiem būs iespēja daudz ērtāk nokļūt divās no Ķīnas pilsētām: Pekinā un Šanhajā.

Pēc jaunā lidojuma grafika lidojumi Stambula – Pekina – Stambula tiks veikti katru dienu, izņemot otrdienu un sestdienu, un lidojumi maršrutā Stambula – Šanhaja – Stambula tiks veikti katru dienu, izņemot pirmdienu un ceturtdienu.

Piektais lielākais pārvadātājs Eiropā – Turkish Airlines palielina arī reisu skaitu uz Beirutu, Tunisu, Skopje un Sanu.
Saskaņā ar jauno lidojumu sarakstu, lidojumi uz Sanu tiks veikti 4 reizes nedēļā iepriekšējo 3 reižu vietā sākot no 04. jūnija 2009, lidojumi uz Tunisu tiks veikti 7 reizes nedēļā iepriekšējo 5 reižu vietā sākot no 23.jūnija 2009. Sākot ar 08.jūniju 2009 lidojumi uz Skopje iepriekšējo 5 reisu vietā tiks veikti 7 reisi nedēļā un visbeidzot maršrutā Stambula – Beiruta – Stambula 10 reisu vietā, sākot no 09.jūnija 2009 tiks veikti reisi katru dienu – 2 reizes dienā.

Turkish Airlines 2009. gada vasaras sezonā lido uz 151 pilsētām, no kurām 115  ir dažādas pasaules valstu pilsētas un 36 pilsētas Turcijā. Aviokompānija lidojumus no Rīgas veic kopš 2006. gada aprīļa. Patreiz Turkish Airlines no Rīgas uz Stambulu lidojumus veic 4 reizes nedēļā. Pērn kopumā maršrutā Rīga – Stambula - Rīga kompānija kopā pārvadājusi vairāk kā 30 tūkstošus pasažierus.