Citas ziņas

Valmierā uzsākti ietvju atjaunošanas darbi

Dienas Bizness, 15.05.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ar veco ietvju demontāžu un no jauna būvējamo ietvju trases atzīmēšanu dabā ir uzsākta šogad plānotā ietvju, gājēju–velosipēdistu ceļu infrastruktūras atjaunošana un izveide Valmierā, informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Kristīne Melece.

Pēc savu laiku nokalpojušo betona plākšņu demontāžas, Dīvaliņa ielas posmā no krustojuma ar Palejas ielu līdz Atpūtas parkam Dīvaliņa pļavu pusē tiek veidots gājēju–velosipēdistu ceļš 400 metru garumā no bruģa, ar sarkanas krāsas bruģakmeņiem nodalot velosipēdistiem paredzēto ietves joslu. Darbus atbilstoši iepirkuma rezultātiem par 30 892.55 eiro veic SIA SiMC. Darbu izpildi plānots pabeigt pusotra mēneša laikā.

Tuvāko divu mēnešu laikā asfaltēto gājēju ietvju atjaunošana ar bruģa segumu plānota arī Linarda Laicena ielā posmā no SIA Valmieras Mēbeles līdz Rūpniecības ielai ražošanas teritoriju pusē, kā arī Rūpniecības ielā posmā no Cēsu ielas līdz Linarda Laicena ielai renovētā nama Rūpniecības ielā 38 pusē. Darbus par 33 323.70 eiro atbilstoši iepirkumam veiks SIA SiMC.

Jaunu segumu šovasar iegūs Garās ielas laiku nokalpojušais asfaltētais ietves posms no Lilijas ielas līdz ielas 10.namam. Bojātais ietves segums tiks atjaunots Andreja Upīša ielā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai – vienā ielas pusē. Georga Apiņa ielā gājēju ietves segums tiks atjaunots gar 10.namu. Gar Rubenes ielas 34. namu 130 metru garumā tiek izbūvēts gājēju–velosipēdistu ceļš. Gājēju–velosipēdistu joslas 200 metru garumā tiek veidotas Raiņa ielā gar Valmieras 2.vidusskolu. Savukārt, lai uzlabotu gājēju drošību Raiņa ielā posmā no Rubenes ielas līdz apvedceļam aptuveni 400 metru garumā apgaismots gājēju–velosipēdistu ceļš tiks izbūvēts no jauna. Darbus trīs mēnešu laikā atbilstoši iepirkuma rezultātam veiks SIA MI–2 par 141 773.14 eiro.

Jauns gājēju–velosipēdistu ceļš tiks izveidots arī Andreja Upīša ielas rekonstrukcijas projekta ietvaros posmā no Rubenes ielas līdz Patversmes ielai – 800 metri.

Komentāri

Pievienot komentāru