Nekustamais īpašums

Demontēs Preses nama tipogrāfijas ēku

Monta Glumane, 24.01.2020

Foto: Db.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Bijušā Preses nama tipogrāfijas ēkas demontāžu plānots uzsākt šā gada pirmajā pusē, db.lv pastāstīja projekta pasūtītāja pārstāvis Gunārs Klēģers.

Viņš norādīja, ka Preses nama vēsturiskā ēka, kā minēts iepriekš, tiks rekonstruēta. Citu teritorijā esošo ēku stāvokli projekta attīstītāji vēl turpina izvērtēt.

Db.lv jau rakstīja, ka Preses namu plānots pārbūvēt par viesnīcu, konferenču centru un daudzfunkcionālu centru, kurā ietilps tirdzniecības, ēdināšanas un atpūtas zonas. Pirmajā projekta attīstības posmā līdz 2022. gadam paredzēts izbūvēt biroja kompleksu, tirdzniecības telpas ar futbola laukumu uz jumta un Holiday Inn viesnīcu, kas būs pirmā InterContinental Hotels Group viesnīca Latvijā.

Jau vēstīts, ka Preses nama pārbūves projekta pasūtītājs ir SIA PN Project, detālplānojuma autors - SIA Grupa 93, bet koncepta autors - SIA ARHIS arhitekti ar arhitektu Andri Kronbergu.

5,8 hektāru lielo gruntsgabalu pie Vanšu tilta Lietuvas ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Lords LB Asset Management" fonds "Lords LB Special Fund V" 2017.gada vasarā no AS "Latvijas kuģniecība" meitas sabiedrības SIA "LASCO Investment" iegādājās kopā ar visām uz tā esošajām ēkām - kādreizējo Preses namu un tipogrāfiju. Darījuma vērtība bija 16,8 miljoni eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru