Mazumtirdzniecība

DEPO neplāno samazināt veikalu darba laiku

Lelde Petrāne, 18.03.2020

Foto: Paula Čurkste/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pārtikas un pirmās nepieciešamības preces veikalos "DEPO" ir un būs pieejamas arī turpmāk, biznesa portālam Db.lv uzsver mazumtirgotājs. Šobrīd tas neparedz samazināt veikalu darba laiku.

"DEPO" patlaban seko līdzi valdības lēmumiem, sadarbojas ar valsts iestādēm un sadarbības partneriem, lai veiksmīgi pārvarētu radušos krīzi un maksimāli saglabātu darbavietas, norādīja uzņēmumā.

Novērots, ka veikalus šobrīd pārsvarā apmeklē tikai viens no ģimenes locekļiem, bērnus atstājot mājās, un daudzi klienti nāk uz veikalu ar jau mājās sagatavotiem iepirkumu sarakstiem, lai varētu iepirkties pēc iespējas īsākā laikā. Un kopumā - klienta plūsma samazinās.

Covid-19 uzliesmojuma laikā "DEPO" prioritāte ir nodrošināt saviem darbiniekiem drošus darba apstākļus un pircējiem drošu iepirkšanos.

Tādēļ darbiniekiem ir sagatavotas instrukcijas un novadīta instruktāža, kā pareizi ievērot higiēnas prasības, nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi un vienreizējās lietošanas cimdi, tiek nodrošināta koplietošanas telpu kāpņu margu un durvju rokturu regulāra tīrīšana ar dezinfekcijas līdzekļiem, kā arī "DEPO" saviem darbiniekiem nodrošinājis tēju, medu, citronus un ingveru, lai stiprinātu veselību.

Savukārt klientu veselībai pie ieejām veikalos ir novietoti dezinfekcijas aparāti, lai varētu dezinficēt rokas pirms un pēc veikala apmeklējuma, tiek nodrošināta regulāra veikala inventāra un virsmu tīrīšana ar dezinfekcijas līdzekļiem un ieviesti būtiski sociālās distancēšanās ierobežojumi - izlīmētas pašlīmējošas signāllentes uz grīdām pie kasēm, kas nodrošina 2 metru distanci.

Distances ierobežojuma ietvaros "DEPO" aicina klientus izmantot iepirkumu ratiņus.

Tas tīri fiziski veicina veidot distanci aptuveni 2 metru attālumā no citiem cilvēkiem.

Patlaban "DEPO" nodrošina lielāku strādājošo kasu skaitu kā parasti, lai neveidotos rindas pie kasēm un neparedz samazināt veikalu darba laiku, lai izlīdzinātu klientu plūsmu.

Pateicoties "DEPO" konceptam un labai sadarbībai ar ražotājiem un piegādātājiem, pārtikas un pirmās nepieciešamības preces veikalos "DEPO" ir un būs pieejamas arī turpmāk, uzsvēra uzņēmumā.

Tas aicina arī visus Latvijas iedzīvotājus sekot valdības un Veselības ministrijas rekomendācijām, un ievērot visstingrākos piesardzības pasākumus. Īpašus piesardzības pasākumus mazumtirgotājs aicina ievērot visiem tiem iedzīvotājiem, kas ar repatriācijas reisiem atgriežas no ārvalstīm.

"Lūdzam viņus būt atbildīgiem, ievērot karantīnu un karantīnas periodā palikt mājās, bet ikdienas produktu sagādei lūgt ģimenes, draugu vai kaimiņu palīdzību," sacīja uzņēmumā.

Komentāri

Pievienot komentāru