Pakalpojumi

Euroaptieka ievieš attālinātas pasūtīšanas pakalpojumu

Zane Atlāce - Bistere, 11.05.2020

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"Euroaptieka" no 11.maija ieviesusi jaunu pakalpojumu "Zvani un saņem aptiekā", kas ļauj no mājām vai darba piezvanīt un pasūtīt nepieciešamos medikamentus, kosmētiku un citas preces, kurus sagatavotus izņemt aptiekā sev ērtā laikā.

"Rūpējoties par mūsu farmaceitu, klientu un sabiedrības veselību pandēmijas laikā un pēc tās, mūsu mērķis ir piedāvāt jaunus pakalpojumus, kas ļauj iegādāties medikamentus un citu aptiekas produkciju veselībai pēc iespējas drošākos apstākļos. Jaunais pakalpojums, veicot zvanu uz pasūtījuma tālruni 20 369 469, nodrošinās arī mūsu klientiem tik svarīgās farmaceitu konsultācijas, kas pieejamas, veicot pasūtījumu pa telefonu," saka "Euroaptiekas" valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

"Zvani un saņem aptiekā" pasūtījumus iespējams izņemt trīs lielākajās "Euroaptiekās" Rīgā: t/c "Akropole" Maskavas ielā 257, A. Deglava ielā ielā 67 Purvciemā un aptiekā Pļavniekos, A. Saharova ielā 20a.

Veicot pasūtījumu līdz plkst. 12, to aptiekā varēs saņemt tajā pašā dienā pēc plkst. 15. Veicot pasūtījumu līdz plkst 15, tas tiks sapakots izņemšanai pēc plkst. 18. Savukārt pēc plkst. 15 veiktajiem pasūtījumiem pakaļ doties varēs jau nākamajā dienā. Pasūtījumus iespējams veikt darba dienās no plkst. 10 līdz 18. Sakomplektēto sūtījumu iespējams izņemt trīs darba dienu laikā.

Komentāri

Pievienot komentāru